Můj první papuchalk - kolotoč nad postýlku

Závěsná hračka bez melodie

Výrobce My Teddy
výrobce My Teddy
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

850 Kč
702,48 Kč BEZ DPH

Potřebuje vaše miminko při usínání ticho? Kolotoč nad postýlku bez melodie a pohyblivého mechanizmu je právě pro něj. Velmi lehký kolotoč, který se pohybuje pouze, pokud jej rozhýbete vy nebo dítě. Na bambusovém kroužku jsou uchyceni tři malí papuchalkové, kteří se budou vznášet nad postýlkou vašeho miminka a určitě mu přinesou krásné sny. 

Uprostřed mezi papuchalky je zavěšeno malé zrcadlo, jen tak pro zábavu, kdyby miminku nešlo dlouho usnout.

Dodáváme v dárkové krabičce

Kolotoč je dodáván bez tyče pro upevnění k postýlce.

Materiál: OEKO-Tex velboa - 100% Polyester + OEKO-Tex bavlna +bambusový kroužek

Velikost: 60 x 32 x33 cm

Údržba: omýt pouze vlhčeným hadříkem

V Dánsku již dobře známá značka My Teddy vyrábí pro děti plyšové hračky, chrastítka, silikonové klipy na dudlíky a pro maminky silikonové kojící korále. Severský design, jemné pastelové barvy a propracované detaily přitáhnou pozornost každého miminka i batolete.

Očička plyšových hraček jsou krásně vyšitá, krátký chlup na plyši je příjemný a počítá se s tím, že děti dávají hračky i do pusinky. Chrastítka padnou skvěle do drobné ručičky malých dětí. Muchláčci mají úchyt na dudlík, růžky a cedulky pro rozvoj jemné motoriky. 

Značku My Teddy založila před deseti lety Pia Møller a v současné době ji vede i se svou sestrou - dvojčetem jménem Mie.

Pia miluje plyšové hračky již od dětství. Její pokojíček byl plný plyšových mazlíčků a sama říká, že její sbírka plyšáků tvořila svět plný jistoty a imaginace - tak, jak to má v dětském pokojíčku být. Každý si pamatuje svého oblíbeného plyšáka!

Všechny produkty značky My Teddy jsou testovány podle evropských norem a mají certifikáty CE, EN71 and DS / EN12586 + A1.

 

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Související produkty