Papuchalk muchláček - modrý

Usínáček pro malé děti, s kroužkem na dudlík 

Výrobce My Teddy
výrobce My Teddy
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

450,00 Kč
371,90 Kč BEZ DPH

Papuchalk je malý mořský pták, kterému se kvůli velkému a krásně zbarvenému zobáku říká také mořský papoušek. I naši plyšáci z kolekce Můj papuchalk mají dokonale vybarvené zobáčky. A kromě toho i do detailu vyšitá očička, jak jsme u plyšáků od značky My Teddy zvyklí.

Muchláček je vyrobený z velmi příjemného materiálu známého jako velboa. Jedná se o plyš s krátkým chlupem, protože víme, že úplně malé děti dávají plyšáky do pusinky. I z tohoto důvodu lze hračky od My Teddy prát v pračce.

Tento usínáček můžete použít i jako maňáska, na třech rozích jsou uzlíky pro neposedné malé dětské ručičky a na jednom rožku je silikonový kroužek, na který můžete přichytit dudlík. Ten se pak neztratí v žádné postýlce.

Materiál:  OEKO-Tex velboa, 100% Polyester, OEKO-Tex bavlna

Rozměry: 45x45 cm

Údržba: lze prát v pračce na 30º, lehce ždímat

 

V Dánsku již dobře známá značka My Teddy vyrábí pro děti plyšové hračky, chrastítka, silikonové klipy na dudlíky a pro maminky silikonové kojící korále. Severský design, jemné pastelové barvy a propracované detaily přitáhnou pozornost každého miminka i batolete.

Očička plyšových hraček jsou krásně vyšitá, krátký chlup na plyši je příjemný a počítá se s tím, že děti dávají hračky i do pusinky. Chrastítka padnou skvěle do drobné ručičky malých dětí. Muchláčci mají úchyt na dudlík, růžky a cedulky pro rozvoj jemné motoriky. 

Značku My Teddy založila před deseti lety Pia Møller a v současné době ji vede i se svou sestrou - dvojčetem jménem Mie.

Pia miluje plyšové hračky již od dětství. Její pokojíček byl plný plyšových mazlíčků a sama říká, že její sbírka plyšáků tvořila svět plný jistoty a imaginace - tak, jak to má v dětském pokojíčku být. Každý si pamatuje svého oblíbeného plyšáka!

Všechny produkty značky My Teddy jsou testovány podle evropských norem a mají certifikáty CE, EN71 and DS / EN12586 + A1.

 

V Dánsku už dobre známa značka My Teddy vyrába pre deti plyšové hračky, hrkálky, silikónové klipy na cumlíky a pre mamičky silikónové dojčiace korále. Severský dizajn, jemné pastelové farby a prepracované detaily pritiahnu pozornosť každého bábätka aj batoľaťa.

Očičká plyšových hračiek sú krásne vyšité, krátky chlp na plyši je príjemný a počíta sa s tým, že deti dávajú hračky aj do pusinky. Hrkálky padnú skvele do drobnej ručičky malých detí. Maznáčikovia majú úchyt na cumlík, rožky a ceduľky pre rozvoj jemnej motoriky.

Značku My Teddy založila pred desiatimi rokmi Pia Møller a v súčasnej dobe ju vedie aj so svojou sestrou - dvojčaťom menom Mie.

Pia miluje plyšové hračky už od detstva. Jej izbička bola plná plyšových maznáčikov a sama hovorí, že jej zbierka plyšákov tvorila svet plný istoty a imaginácie - tak, ako to má v detskej izbičke byť. Každý si pamätá svojho obľúbeného plyšáka!

Všetky produkty značky My Teddy sú testované podľa európskych noriem a majú certifikáty CE, EN71 a DS / EN12586 + A1.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.