Papuchalk se silikonovým kousátkem - modrý

Jemné chrastítko i kousátko pro úlevu při prořezávání prvních zoubků

Výrobce My Teddy
výrobce My Teddy
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

450 Kč
371,90 Kč BEZ DPH

Dánský design je u hraček značky My Teddy rozpoznatelný na první pohled. V jemných barvách je vytvořeno i kousátko a chrastítko s plyšovým papuchalkem, které dodáváme v dárkové krabičce

Kousátko uleví dětem při prořezávání prvních zoubků, skvěle padne do jejich dětské ručičky. Plyšový papuchalk zaujme dětskou pozornost dokonale vyšitýma očičkama a velkým barevným zobákem.

Rozměry: 6,5 x 12 x 15 cm

Materiál: OEKO-Tex velboa, plyš - 100% Polyester, OEKO-Tex bavlna, 100% silikon bez BPA

Údržba: mýt v ruce s prostředkem na jemné prádlo

V Dánsku již dobře známá značka My Teddy vyrábí pro děti plyšové hračky, chrastítka, silikonové klipy na dudlíky a pro maminky silikonové kojící korále. Severský design, jemné pastelové barvy a propracované detaily přitáhnou pozornost každého miminka i batolete.

Očička plyšových hraček jsou krásně vyšitá, krátký chlup na plyši je příjemný a počítá se s tím, že děti dávají hračky i do pusinky. Chrastítka padnou skvěle do drobné ručičky malých dětí. Muchláčci mají úchyt na dudlík, růžky a cedulky pro rozvoj jemné motoriky. 

Značku My Teddy založila před deseti lety Pia Møller a v současné době ji vede i se svou sestrou - dvojčetem jménem Mie.

Pia miluje plyšové hračky již od dětství. Její pokojíček byl plný plyšových mazlíčků a sama říká, že její sbírka plyšáků tvořila svět plný jistoty a imaginace - tak, jak to má v dětském pokojíčku být. Každý si pamatuje svého oblíbeného plyšáka!

Všechny produkty značky My Teddy jsou testovány podle evropských norem a mají certifikáty CE, EN71 and DS / EN12586 + A1.

 

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz