Skládací hračka Triblox, zemitá

Stavět, skládat, učit se!

Výrobce Jellystone Designs
výrobce Jellystone Designs
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

725 Kč
599,17 Kč BEZ DPH

Představujeme Triblox od Jellystone Designs9 trojúhelníkových bloků vyrobených z netoxického silikonu, které mohou používat nejmenší děti ke stavění, skládání a učení. Každý barevný blok obsahuje číslo a odpovídající obrázek na druhé straně pro další příležitosti k učení. Triblox je pro malé děti skvělý způsob, jak nasměrovat svou vlastní kreativitu a řídit svou vlastní hru! 

Perfektní tvar a hmotnost pro malé ručičky k prozkoumávání, seřazování, vyvažování a stohování. Bloky mají dotykové povrchy, které lze promačkávat.

Děti milují veselé odstíny a těmi tato hračka nešetří. 

Návod na údržbu: Triblox lze čistit pomocí sterilizátoru, vložit do myčky nádobí nebo omýt teplou mýdlovou vodou

Doporučený věk: od 9 měsíců

Rozměry: 20 cm x 20 cm x 20 cm (ve složeném stavu), jednotlivé Triblox: 6 cm x 6 cm x 6 cm

Materiál: silikon

Váha produktu celkem: 468 gr

 

Barva: bílá, fialová, hnědá, modrá, oranžová, růžová, zelená

My v mimmo tu Austrálii milujeme :-)! A proto vám přinášíme další originální značku z tohoto světadílu - Jellystone Designs! Malí Ozíci už ji dávno objevili a koušou a žvýkají originální kousátka a přívěsky i náramky od narození až do školních let - pokud mají tu potřebu. Kousací produkty pro děti všech věkových kategorií nabízí značka Jellystone Designs, kterou založila Claire - maminka tří dětí. Claire neustále spolupracuje s logopedy, psychology a terapeuty, aby společně vytvořili uklidňující produkty pro děti, které zkoumají a objevují svět všemi smysly.

Kousátka ze 100% silikonu provedou vaše dítě cestou za poznáním světa: jsou vždy po ruce a uklidní miminko i dítě, když se svět zdá příliš velký. Zábava, bezpečí a funkčnost je základem všech kolekcí od značky Jellystone Designs.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz