HARTLAND PACK černý - přebalovací batoh

Praktický, módní, pohodlný, lehký.

Výrobce PacaPod
výrobce PacaPod
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

4 790 Kč
3 958,68 Kč BEZ DPH

Neodolatelný batoh navržený pro všechny rodiče. Krásné, jednoduché detaily, které tvoří tento batoh nebo přebalovací tašku, jsou ještě lepší a vymakanější, než byste čekali. Přebalovací batoh Hartland Pack díky dlouhému zipu plně otevřete a nemusíte tak tápat v hlubinách, vše je prostě a jednoduše na první pohled přehledně vidět. Uvnitř batohu jsou kapsy, pro lepší orientaci jsou jako u všech tašek PacaPod dva vnitřní organizéry - termoobal a přebalovací organizér: aby byly potřeby na přebalování a potraviny vždy hygienicky odděleny. Tyto organizéry lze snadno vyjmout a používat samostatně.

Organizéry mají jedinečný design, lze je pro snadné čištění plně rozepnout. Kromě toho je můžete i složit tak, aby v tašce nebo kdekoli jinde nezabíraly žádné místo. Jsou vyrobeny z recyklovaného polyesteru vytvořeného z plastových lahví! 

Základní vybavení obsahuje:

  • karabinky na madlo kočárku, na které batoh snadno zavěsíte
  • přebalovací organizér
  • přebalovací podložku
  • nastavitelné popruhy
  • přední kapsu na zip
  • termo taštičku
  • karabinku na klíče 
  • kapsičku na mobil
  • pouzdro na dudlík

Rozměry: 40cm x 32cm x 20cm

Objem: 25 litrů + 9 litrů v přídavných taštičkách/organizérech

Váha: 1 kg

Materiál: vnější koženka, vnitřní textil

Údržba: otřít vlhkým hadříkem

 

Barva: černá

Materiál: koženka

Velikost: batoh, střední

PacaPod jsou unikátní přebalovací kabelky ke kočárku, ve kterých najdete tří různé tašky  - přebalovací organizér, termo taštičku a krásnou kabelku. Systém 3v1 inspirovaný luskem hrášku, vytvořila maminka dvou dětí Jacqueline vedena touhou vnést pořádek do chaosu ve své tašce :-). V ceně produktů PacaPod jsou i karabinky na madlo kočárku.

Jednotlivé kabelky, tašky a batohy nesou názvy míst, které Jac se svou rodinou navštívila. 

Skvělý výběr materiálů, neutuchající vůle vylepšit již stávající produkty, naslouchání přání zákazníkům - tyto vlastnosti vynesly značku PacaPod mezi nejlepší značky přebalovacích tašek.

 

 

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz