SAUNTON PACK hnědá - přebalovací taška

Univerzální přebalovací batoh

Výrobce PacaPod
výrobce PacaPod
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

4 190 Kč
3 462,81 Kč BEZ DPH

Saunton Pack je moderní batůžek pro ženy i muže, maminky i tatínky. Taška Saunton je vyrobena z imitace kůže s kovovými doplňky. Uvnitř naleznete dva organizéry z eko recyklovaného polyesteru, materiálu, při jehož výrobě byly použity recyklované plastové lahve. Jeden organizér slouží jako omyvatelný termoobal a druhý je přebalovací organizér. Potraviny a přebalovací potřeby tak zůstávají stále hygienicky oddělené. Oba tyto organizéry můžete používat i samostatně. Jako všechny tašky a batohy PacaPod i tento byl navržen tak, abyste se s ním cítili příjemně a měli věci pod kontrolou v době, kdy se chcete soustředit na svoje miminko, batole, dítě - batůžek se vždy přizpůsobí vašim potřebám.

Základní vybavení obsahuje:

  • karabinky na madlo kočárku, na které tašku snadno zavěsíte
  • přebalovací taštičku 
  • přebalovací podložku
  • termo taštičku
  • karabinku na klíče 
  • kapsičku na mobil
  • pouzdro na dudlík

Rozměry: 36cm x 32cm x 21cm

Objem: 23,5 litrů + 8 litrů v přídavných taštičkách

Váha: 1,25 kg

Materiál: kvalitní koženka

Barva: hnědá

Materiál: koženka

PacaPod jsou unikátní přebalovací kabelky ke kočárku, ve kterých najdete tří různé tašky  - přebalovací organizér, termo taštičku a krásnou kabelku. Systém 3v1 inspirovaný luskem hrášku, vytvořila maminka dvou dětí Jacqueline vedena touhou vnést pořádek do chaosu ve své tašce :-). V ceně produktů PacaPod jsou i karabinky na madlo kočárku.

Jednotlivé kabelky, tašky a batohy nesou názvy míst, které Jac se svou rodinou navštívila. 

Skvělý výběr materiálů, neutuchající vůle vylepšit již stávající produkty, naslouchání přání zákazníkům - tyto vlastnosti vynesly značku PacaPod mezi nejlepší značky přebalovacích tašek.

 

 

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Související produkty