Silikonové stohovací kelímky, duhová

Skládat, třídit, plnit, mačkat a cákat!

Výrobce Jellystone Designs
výrobce Jellystone Designs
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

680 Kč
561,98 Kč BEZ DPH

Sada 5 skládacích kelímků a pokladu v podobě 5 mincí!

 

Tato hračka od australské značky Jellystone Designs pomáhá dětem prozkoumat mořský život prostřednictvím smyslové hry.

 

Děti procvičí koordinaci ruka-oko a kreativním myšlením. Kelímky naskládejte na sebe, vkládejte do sebe, schovávejte do nich i pod ně předměty, dělejte z nich v písku bábovičky nebo si hrajte s těstem. Možností na využití je hromada a v neposlední řadě spojujte kelímky do páru se souvisejícími mincemi. Vyrobeno z měkkého silikonu a vhodné i jako kousátka.

 

Děti se díky hře seznámí s mořskými tvory, protože každý kelímek obsahuje jiné oceánské zvíře: velryby, žraloky, želvy, chobotnice a kraba!

 

Ideální také jako hračka do vody. Naplňte vanu a nabírejte, nalévejte do vaniček vodu, ponořujte je, nebo je nechte samovolně plavat po hladině.

 

Rozměry: 10.5 x 10.5 x 13.5cm

Doporučený věk: od 9 měsíců

Materiál: netoxický silikon (bez BPA, ftalátů, PVC)

Váha produktu celkem: 248 g

 

Údržba: Lze čistit pomocí sterilizátoru, vložit do myčky na nádobí nebo umýt teplou mýdlovou vodou. 

UPOZORNĚNÍ: Po rozbalení obaly odstraňte z dosahu dítěte. Před použitím výrobek očistěte a před každým použitím jej vždy zkontrolujte, zda není poškozené. Vyzkoušejte tahem a kroužením silikon ve všech směrech, abyste otestovali případné poškození a při prvních známkách poškození jej zlikvidujte. Nepoužívejte chemické čisticí prostředky ani antibakteriální prostředky, protože by mohly silikon poškodit. Nikdy nedávejte kousátko svému dítěti s připojenou šňůrkou, neboť hrozí nebezpečí uškrcení.

U dětí se speciálními potřebami použijte prosím svůj vlastní úsudek o vhodnosti tohoto produktu.

 

Informace jak pečovat o produkty Jellystone Designs naleznete zde.

Barva: fialová, modrá, oranžová, zelená, červená, žlutá

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 9 měsíců

My v mimmo tu Austrálii milujeme :-)! A proto vám přinášíme další značku z tohoto světadílu - Jellystone Designs!

Jellystone Designs je originální australská značka založená v roce 2016 maminkou tří dětí Claire Behrmann. Silikonová kousátka, senzorické hračky a dětské žvýkací přívěsky vyrobené ze 100% netoxického silikonu podporují zvídavost dětí a rozvíjí jemnou motoriku a pomáhají při odnaučení menších zlozvyků jako je kousání nehtů, triček apod. Claire je navrhuje ve spolupráci s ergoterapeuty a psychology. 

Hračky od Jellystone Designs jsou zaměřeny na rozvoj smyslů dítěte, zrak a hmat. Velmi oblíbené senzorické lahve přispívají ke zklidnění, mohou zlepšit soustředění a zároveň nabízí nekonečné kreativní možnosti. Kolekce žvýkacích přívěsků je stylový doplněk pro větší děti i dospělé, ale hlavně smyslový nástroj připravený zklidnit úzkost a velké emoce, když se svět zdá příliš velký a ohromující. 

Zklidnění, soustředění a pocit bezpečí jsou v dnešním rychlém světě podstatou všech produktů od značky Jellystone Designs!


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz