Časté dotazy


Kde mohu koupit kabelky a přebalovací tašky Il Tutto, PacaPod, Pink Lining a Melobaby?

Naše produkty můžete zakoupit u prodejců dětského zboží nebo těhostenského oblečení. Seznam prodejců naleznete zde nebo nás kontaktujte na info@mimmo.cz pro bližší informace. Všechny kabelky můžete také koupit v našem e-shopu www.mimmo.cz.  

 

Jak se přebalovací tašky přichytí ke kočárku?

Téměř všechny kabelky mají dlouh popruh, který můžete přehodit přes madlo kočárku. Některé značky - Melobaby a PacaPod, mají u každého produktu karabinky, těmi se přebalovací taška přichytí pevně k madlu kočárku. Karabinky lze také dokoupit samostatně zde.

 

Jakou si mám koupit barvu?

Někteří lidé si kupují kabelku s takovou barvou, která bude s jejich kočárkem a vybavením sladěná, jiní dávají přednost kontrastu. Další si zase jednoduše vyberou barvu, která se jim zrovna líbí. Kabelku budete pravděpodobně nosit i v době, kdy kočárek vyměníte za golfky. Nebo ji budete používat i jako zavazadlo/kabelku, kdy už budou vaše děti chodit pěšky sami. Proto doporučujeme, aby si každá maminka zvolila takovou tašku, která se jí líbí a bude ji nosit kdykoli. Máte z čeho vybírat, užijte si to!

 

Na které kočárky se dají přebalovací tašky přichytit?

Kabelky lze zavěsit na rúzné typy kočárků. Kabelky lze pověsit jak na golfové hole, tak na spojenou rukojeť, dokonce i na kočárky pro dvojčata. Některé kabelky jsou vybaveny dvěmi postranními pásky s karabinkami, které slouží k přichycení kabelky na kočárek, některé mají jeden dlouhý popruh, který se přehodí přes madlo kočárku.

 

Jak mohu vyčistit moji kabelku/přebalovací tašku?

Veškeré zboží je dodáváno se záručním listem s krátkým návodem na ošetření materiálu. Žádáme o jeho prostudování. Kabelky neperte v pračce, otírejte vlhkým hadříkem s trochou mýdla. Kabelku před použitím nastříkejte ochraným sprejem proti znečištění, déle vám vydrží krásná. Pro kožené výrobky používejte speciální ochrané produkty na kožené zboží.

Kabelky Il Tutto jsou zvláštní tím, že se jejich podšívka dá snadno vyjmout a vyprat. Abyste mohli podšívku vyprat, odepněte ji a vyjměte z kabelky. Podšívku pak můžete vyprat v pračce, použijte příravek na jemné prádlo a perte ve studené vodě. Nebělte, nesušte v sušičce, nežehlete.

K čištění kožených částí kabelky použijte kvalitní čistidlo na kůži a držte se pokynů na návodu čistidla. Doporučujeme ošetřit kabelku krémem na kožené výrobky každých 6 měsíců. Při čištění se držte pokynů uvedených na záručním listě.

 

Jak velkou kabelku si mám vybrat?

Zvažte, na jaké cesty budete kabelku používat. Záleží na tom, kolik máte dětí a zda všechny používají ještě plínky. Při výběru zvažte i vaše fyzické možnosti, budete-li kabelku nosit přes rameno a nejste vzrůstem vysoká, doporučujeme menší kabelky.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.