Silikonový bryndák - zelený

Drobný detail, který činí silikonový bryndák od značky b.box jednoduše lepším a praktickým: kapsa pro zachycení potravin je na dně rozdělena výstupkem, díky kterému drží tvar a neotevírá se.

Z barevné kolekce Sage

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

330 Kč
272,73 Kč BEZ DPH

Hluboká otevřená kapsa silikonového bryndáku australské značky b.box je konstrukčně navržená tak, aby se zachycené jídlo z bryndáku nevysypalo. Bryndák je vyroben z netoxického potravinářského silikonu, který je přirozeně nepřilnavý a povrch zůstává hladký, i když je mokrý. Snadno se tak čistí a lze mýt i v myčce.

 

Vhodné pro děti od 4 měsíců.

 

Nastavitelné zapínání okolo krku lze přizpůsobit požadované velikosti. Hladký měkký materiál, včetně okrajů zapínání, nikde netlačí a bryndák nelepí, i když je mokrý! Zúžení u paží umožňuje svobodnější pohyb ručiček a tím i komfort dítěte. 

 

Dostupné v jemných moderních barvách, které ladí s ostatními produkty b.box a sluší každému miminku!

 

  • hluboká kapsa pojme více jídla a tekutin
  • speciální tvar kapsy, která se při zatížení jídlem nebo tekutinou nerozevře
  • zúžený tvar ramen pro větší pohyb paží
  • hladký a měkký okraj pro pohodlné nošení
  • nastavitelná zapínání na krku
  • hladký nepřilnavý povrch pro jednodušší čištění a utření do čista
  • vhodné do myčky (pouze horní koš)

 

Tip: Silikonový bryndák si můžete vzít kamkoliv na cesty. Jednoduše otřete, pohodlně srolujete do hluboké kapsy a díky malému očku snadno upevní. Jídlo na cestách je opět o něco snadnější!

 

Materiál: netoxický potravinářský silikon bez BPA, BPS, ftalátů a PVC.

Rozměry: 21 x 24 x 2,5 cm

Váha: 85 g

 

Údržba: Snadno se čistí. Jednoduše povrch a kapsu opláchněte nebo vložte do horní přihrádky myčky. Produkt před prvním i každým použitím umyjte ve vodě s přípravkem na mytí nádobí, pečlivě opláchněte a osušte. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, hrubé houbičky či drátěnky.

UPOZORNĚNÍ: Po rozbalení obaly odstraňte z dosahu dítěte. Před prvním použitím výrobek očistěte dle návodu a před každým použitím jej vždy zkontrolujte, zda není poškozen. Zatáhněte a otočte silikon ve všech směrech, abyste otestovali případné poškození a při prvních známkách slabosti jej zlikvidujte. Nepoužívejte chemické čisticí prostředky ani antibakteriální či abrazivní prostředky, protože by mohly silikon poškodit. Neponechávejte při používání výrobku dítě bez dozoru dospělé osoby. Vždy používejte výrobky pod dohledem dospělé osoby. 

U dětí se speciálními potřebami použijte prosím svůj vlastní úsudek o vhodnosti tohoto produktu.

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

Barva: zelená

Materiál: silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.

Sledujte b.box na Instagram, Facebook nebo na TikTok a neunikne vám žádná novinka od této značky.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz