Dudlíky silikonové 0-6m, 2ks - blush/latte

Dudlíky od značky b.box vaše dítě uklidní a navíc skvěle vypadají!

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

249 Kč
205,79 Kč BEZ DPH

Řada dudlíků nabízí rodičům nejmenších dětí řešení na míru s možností vybrat si tvar, velikost, materiál savičky a barevné provedení.

Oblíbená australská značka b.box představuje dudlíky, které jsou nejen funkční, ale jsou navržené tak, aby bezpečně uklidnili vaše dítě. Navíc jsou k dispozici v krásných moderních barvách, které ladí s ostatními produkty značky b.box pro nejmenší!

 

Vnější symetrická barevná část dudlíku s větracími průduchy (štít) obsahuje antimikrobiální přísadu na bázi stříbra, která eliminuje až 99,9% bakterií. Terčík s větracími průduchy zakrývá menší část kůže kolem pusinky dítěte a zmenšuje se tak riziko vzniku nechtěného ekzému pod terčíkem dudlíku. Symetrické tvarování barevného štítu zajišťuje optimální průchodnost vzduchu pod nosem dítěte.

Jemná symetrická silikonová savička tvoří minimální tlak na horní patro dítěte. Tvar ortodontické savičky podporuje správný vývoj zoubků. Velikost 1 je vhodná pro děti od narození do 6 měsíců.

 

Dudlíky jsou prodávány v balení po 2 kusech a součástí balení je i ochranný kryt dudlíku.

 

  • velké otvory umožňující cirkulaci vzduchu okolo úst dítěte
  • možno sterilizovat
  • výběr z mnoha krásných jemných barev
  • průhledný kryt pro hygienické skladování doma i na cestách

 

Materiál: štít dudlíku a kryt - PP, dudlík - silikon

Vyrobeno bez BPA, BPS, PVC a ftalátů

Rozměry: 3,8 x 5,6 x 4,5 cm

 

Údržba: Dudlík před prvním použitím umyjte a vložte na 5 minut do vroucí vody, nechte vychladnout a vymačkejte z dudlíku veškerou zachycenou vodu. Před každým použitím dudlík umyjte, očistěte a pravidelně sterilizujte. Z hygienických a bezpečnostních důvodů dudlík vyměňujte každé 1-2 měsíce. Dudlík je možno sterilizovat párou (parní sterilizátor či v mikrovlnné troubě) anebo vyvařením ve vodě. Nesterilizujte UV sterilizátorem a nemyjte v myčce nádobí.

Upozornění: Nepoužívejte dudlík jako hračku. Nikdy nenamáčejte dudlík do sladkých tekutin nebo léků, hrozí nebezpečí vzniku zubního kazu. I přesto, že antimikrobiální přísada na bázi stříbra eliminuje až 99,9 % bakterií, není dudlík určen k léčbě nebo léčení jakékoli nemoci nebo či zlepšení zdravotního stavu.

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

Barva: béžová, růžová

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Věk: od 3 měsíců, od 4 měsíců, od narození

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.

Sledujte b.box na Instagram, Facebook nebo na TikTok a neunikne vám žádná novinka od této značky.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz