Dudlíky z přírodního kaučuku 6m+, 2ks - vanilla/latte

Dudlíky od značky b.box z přírodního kaučuku vaše dítě uklidní a navíc skvěle vypadají!

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

249 Kč
205,79 Kč BEZ DPH

Řada dudlíků nabízí rodičům nejmenších dětí řešení na míru s možností vybrat si tvar, velikost, materiál savičky a barevné provedení.

Oblíbená australská značka b.box představuje dudlíky, které jsou nejen funkční, ale jsou navržené tak, aby bezpečně uklidnili vaše dítě. Navíc jsou k dispozici v krásných moderních barvách, které ladí s ostatními produkty značky b.box pro nejmenší!

 

Vnější symetrická barevná část dudlíku s větracími průduchy (štít) obsahuje antimikrobiální přísadu na bázi stříbra, která eliminuje až 99,9% bakterií. Terčík s větracími průduchy zakrývá menší část kůže kolem pusinky dítěte a zmenšuje se tak riziko vzniku nechtěného ekzému pod terčíkem dudlíku. Symetrické tvarování barevného štítu zajišťuje optimální průchodnost vzduchu pod nosem dítěte.

Jemná savička ve tvaru třešně je vyrobena z německého přírodního kaučuku (latexu). Velikost 2 je vhodná pro děti od 6 měsíců.

 

Dudlíky jsou prodávány v balení po 2 kusech a součástí balení je i ochranný kryt dudlíku.

 

  • velké otvory umožňující cirkulaci vzduchu okolo úst dítěte
  • možno sterilizovat pouze v horké vodě
  • výběr z mnoha krásných jemných barev
  • hygienický kryt pro hygienické skladování doma i na cestách
  • tvar savičky vhodný i pro kojené děti

 

Materiál: štít dudlíku a kryt - PP, dudlík - 100% přírodní kaučuk

Vyrobeno bez BPA, BPS, PVC a ftalátů

Rozměry: 3,8 x 5,6 x 4,5 cm

 

Údržba: Dudlík před prvním použitím umyjte, dejte do čisté nádoby a přelijte horkou vodou, nechte vychladnout a vymačkejte z dudlíku veškerou zachycenou vodu. Před každým použitím dudlík umyjte, očistěte a pravidelně sterilizujte. Z hygienických a bezpečnostních důvodů dudlík vyměňujte každé 1-2 měsíce.  Dudlík je možno sterilizovat pouze vložením do nádoby s horkou vody maximálně na 5 minut (nikdy nevařte!). Nesterilizujte UV sterilizátorem, v mikrovlnné troubě a nemyjte v myčce nádobí. Dudlík je vyroben z přírodního materiálu a pravidelná sterilizace a používání může změnit tvar i barvu. Drobná změna barvy není na závadu, pokud dudlík změní barvu (ztmavne) nebo stane lepkavým, je třeba jej vyměnit! 

Upozornění: Dudlíky vyrobené z přírodního kaučuku mohou u některých dětí způsobit alergickou reakci!  Nepoužívejte dudlík jako hračku. Nikdy nenamáčejte dudlík do sladkých tekutin nebo léků, hrozí nebezpečí vzniku zubního kazu. I přesto, že antimikrobiální přísada na bázi stříbra eliminuje až 99,9 % bakterií, není dudlík určen k léčbě nebo léčení jakékoli nemoci nebo či zlepšení zdravotního stavu. Chraňte před mrazem a přímým sluncem či zdrojem tepla.

 

Informace jak pečovat o produkty b.box

Barva: béžová, bílá

Materiál: 100% přírodní kaučuk, polypropylen (PP)

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 6 měsíců

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.

Sledujte b.box na Instagram, Facebook nebo na TikTok a neunikne vám žádná novinka od této značky.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz