Dětský koupací kartáč s houbičkou - modrý

Udělejte z každého koupání vašeho miminka příjemný rituál, který poskytuje šetrné čištění a péči o nejjemnější dětskou pokožku.

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

250 Kč
206,61 Kč BEZ DPH

Roztomilý silikonový koupací kartáč ve tvaru lištičky s vyjímatelnou houbičkou bude skvělým pomocníkem při péči o nejmenší děti!

 

Měkké silikonové štětiny na jedné straně pomohou jemnou masáží odstranit šupinky, dětskou seboreu, změkčit a exfoliovat pokožku hlavy dítěte. Měkká netoxická vyměnitelná houba z druhé strany kartáčku je vhodná pro každodenní použití. Houbička v kartáči je proto, že z mycího prostředku udělá krásnou pěnu.

 

Při koupání si užijete spoustu zábavy - měkký kartáč využijete nejen k masáži miminka, ale roztomilá postavička lištičky zpříjemní koupání i dětem, které nemají koupání zrovna v oblibě. Po skončení koupele jednoduše vyjměte houbičku, nechte usušit a silikonovou lištičku připevněte za ocásek na čistý rovný povrch. 

 

Balení obsahuje jednu houbičku. Vyměnitelné houbičky jsou k dostání i samostatně. 

 

  • měkké silikonové štětinky pomáhají exfoliovat jemnou dětskou pokožku a pomůže tak v péči při léčbě dětské seboreické dermatitidy
  • vhodný pro péči o děti již od narození
  • ideálně padne do ruky
  • super absorpční houbička vytváří luxusní pěnu
  • houbička je rychleschnoucí
  • zábavný motiv houbičky na přední straně
  • měkká houbička vhodná pro péči o nejjemnější dětskou pokožku
  • přísavka pro snadné skladování
  • náhradní houbičky se prodávají samostatně
  • silikonový kartáč lze mýt v myčce a sterilizovat

 

Materiál: kartáč - potravinářský silikon FDA; houbička - polyuretan

Vyrobeno bez BPA, BPS, ftalátů a PVC.

Rozměry: 16,1 x 9,6 x 4 cm

Váha: 40 g

 

Údržba: Silikonový kartáč je vhodný do myčky (pouze horní koš) a sterilizátoru. Produkty před prvním i každým použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte v teplé vodě s jemným mýdlem vhodným pro péči o děti. Pečlivě propláchněte a důkladně osušte. Po každém použití vyjměte houbičku, propláchněte čistou vodou, abyste odstranily zbytky mýdla a nečistot a nechte usušit. Dbejte na to, aby houbička zůstala co nejčistší a měňte dle potřeby, nejlépe 1x měsíčně.

UPOZORNĚNÍ: Produkt není hračka nebo kousátko. Nenechejte děti produkt kousat, ukousnutí houbičky může způsobit udušení. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. Neponechávejte na přímém slunci nebo u zdroje tepla. S dětmi do 3 let musí vždy manipulovat dospělá osoba.

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

 

 

 

Barva: modrá

Materiál: polyuretan, silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let, od 3 měsíců, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců, od narození

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz