Chladící kousátko Králíček - modré

Roztomilý pomocník pro úlevu bolavých dásní při prořezáváním zoubků z barevné kolekce Lullaby Blue

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

390 Kč
322,31 Kč BEZ DPH

Senzorické chladící kousátko od značky b.box ve tvaru králíčka poskytne úlevu při růstu prvních zoubků. Jednoduše dejte kousátko naplněné vodou vychladit do lednice, případně přidejte kostku ledu a hned máte po ruce chladivou úlevu pro bolavé dětské dásně. 

 

Měkká silikonová hlava a ouška králíčka se dostanou do všech oblastí pusinky dítěte. Texturovaný silikon poskytne při žvýkání masáž a úlevu dásním a dítě navíc zkoumá nové textury a tvary. 

 

Díky možnosti naplnit kousátko vodou, máte pod kontrolou obsah kousátka a nemusíte se bát případných toxických gelů. Pevná rukojeť a plná základna jsou ideální pro malé ručičky a umožní, aby kousátko zůstalo při odložení vzpřímené a tím i hygienicky čisté.

 

Vhodné pro děti od 3 měsíců

 

  • plnitelné kousátko
  • tvarované a strukturované
  • vícesmyslové provedení
  • možné mýt v myčce nebo sterilizovat ve sterilizátoru

 

Tip: Kousátko naplňte vodou a kostkou ledu a nechte vychladit v lednici. Kostka ledu zajistí ochlazení a zklidnění bolavých dásní vašeho miminka. 

 

Materiál: hlava zajíčka - potravinářský silikon, nylonový kroužek, základna - PP

Vyrobeno bez BPA, BPS, PVC a ftalátů

Rozměry: 5,5 cm x 12,4 cm x 18,0 cm

Váha: 102 g

 

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Lze mýt v horním koši myčky nebo sterilizovat ve sterilizátoru.

UPOZORNĚNÍ: Po rozbalení obaly odstraňte z dosahu dítěte. Před prvním použitím výrobek očistěte dle návodu a před každým použitím jej vždy zkontrolujte, zda není poškozen. Zatáhněte a otočte silikon ve všech směrech, abyste otestovali případné poškození a při prvních známkách slabosti jej zlikvidujte. Nepoužívejte chemické čisticí prostředky ani antibakteriální či abrazivní prostředky, protože by mohly silikon poškodit. Neponechávejte při používání výrobku dítě bez dozoru dospělé osoby. Vždy používejte výrobky pod dohledem dospělé osoby. Nikdy nedávejte kousátko svému dítěti s připojenou šňůrkou, neboť hrozí nebezpečí uškrcení.

U dětí se speciálními potřebami použijte prosím svůj vlastní úsudek o vhodnosti tohoto produktu.

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

Barva: modrá

Materiál: nylon, polypropylen (PP), silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 měsíců, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz