Dětská vidlička a lžička Housenka

Zábavná dětská vidlička a lžička ve tvaru housenky navržena pro podporu nezávislého a samostatného krmení dětí.

Výrobce Melii
výrobce Melii
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

199 Kč
164,46 Kč BEZ DPH

Znáte ten nepořádek kolem dítěte, které se učí samo jíst? Pokud je vaše batole pokryto vrstvou ovocné přesnídávky od hlavy až k patě, může to také znamenat, že se u jídla náramně baví! Proč nespojit zábavu s učením stolování? Lžička a vidlička s rukojetí ve tvaru housenky bude na této cestě dobrým kamarádem. Texturovaný povrch držátka vyrobený ze silikonu dovolí malým ručičkám pohodlně příbor držet.  

 

Vhodné pro děti od 12 měsíců.

 

  • jemná měkká držátka se snadno drží v ručičkách
  • lžička a vidlička jsou navrženy tak, aby se vešly do dětských pusinek

 

Materiál: nerezová ocel (304), potravinářský silikon

Vyrobeno bez použití BPA, ftalátů, olova a PVC

Rozměry: 1,8cm x 14,2cm x 3cm

Váha: 71 g

 

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím umyjte ve vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, houbičky či drátěnky, které mohou produkt poškodit. Lze umývat v horním koši myčky.

UPOZORNĚNÍ: Některé potraviny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Před každým použitím výrobek zkontrolujte a při prvních známkách poškození nebo oslabení vyhoďte! Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby.

 

 

Informace jak pečovat o produkty Melii

 

 

Barva: transparentní, zelená

Materiál: nerezová ocel, silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz