Dětský příbor Kočka/ Buldoček - fialový/ šedý - 6ks

Znáte to, není nic nepořádnějšího než krmení batolete, ale když už bude vaše dítě od hlavy až k patě pokryté pozůstatky svého oběda, může se u toho minimálně dobře bavit! 

Výrobce Melii
výrobce Melii
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

369 Kč
304,96 Kč BEZ DPH

Barevné sady lžiček, vidliček a nožíků od kanadské značky Melii jsou díky zvířátkovému motivu zábavné a podporují samostatné krmení a rozvoj jemné motoriky. Skvěle se hodí pro použití doma, ve škole nebo na cestách!

 

Hluboké lžičky usnadňují nabírání předškolákům a dětem, které se učí samy krmit. Vidličky mají zaoblené hrany, které dětem umožňují samostatné krmení. Nůž seznamuje jak malé děti, tak batolata, s bezpečným krájením jídla. Silné zaoblené rukojeti se snadno drží drobnými ručičkami. Konce příborů jsou navrženy tak, aby se snadno vešly do maličkých úst.

 

Tyto roztomilé příbory navrhly 2 kanadské maminky (Melissa & Melissa) a využily při jejich tvorbě své vlastní osobní zkušenosti a příbor vytvořily s cílem poskytnout dětem pozitivní asociace během jídla.

 

Vhodné pro děti od 12 měsíců.

 

Co vás bude zajímat, shrňme si to:

  • Podpora samostatného krmení
  • Rozvoj jemné motoriky
  • Bez BPA, olova, kadmia, PVC
  • Vyrobeno z nerezové oceli
  • Snadno se drží
  • Možno mýt v myčce na nádobí (pouze v horním koši!)
  • Balení obsahuje 6 ks příborů (2x lžička, 2x vidlička, 2x nůž - jedna sada s fialovými kočičkami, druhá s šedými buldočky)

 

Materiál: Silikon, Nerezová ocel 304

Vyrobeno bez použití BPA, ftalátů, olova a PVC

Rozměry: 14,5 x 1,4 x 16 cm

Váha: 162 g

 

Údržba: Produkty před prvním umyjte ve vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, houbičky či drátěnky, které mohou produkt poškrábat. Lze umývat v horním koši myčky.

UPOZORNĚNÍ: Některé potraviny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Před každým použitím výrobek zkontrolujte a při prvních známkách poškození vyhoďte! Vždy zkontrolujte teplotu potravin před podáním dítěti! Nikdy nedávejte příbor do mikrovlnné trouby! 

 

 

Informace jak pečovat o produkty Melii

Barva: fialová, šedá

Materiál: nerezová ocel, silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz