Ve dnech 28.2-2.3.2024 se náš mimmo team účastní veletrhu ProDítě v Brně. Maloobchodní objednávky mohou být v těchto dnech zpracovány s prodlením.
Velkoobchodní objednávky budeme expedovat v týdnu od pondělí 4.3.2024.
Děkujeme za pochopení!

Krabičky na příkrmy - 3ks

Praktické krabičky nejen na domácí dětské příkrmy

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

630 Kč
520,66 Kč BEZ DPH

Skladování a podávání domácích příkrmů bude nyní hračka!

Nové krabičky na příkrmy značky b.box můžete snadno plnit, označovat, skládat a zmrazovat. Doma nebo na cestách jednoduše ohřejete a podáváte. Mňam!

Široký otvor krabičky umožňuje plnění přímo z hrnce či mixéru. Průhledným víčkem vidíte, co je uvnitř nebo můžete obsah označit tužkou či fixem. Krabičky lze složit na sebe a jednoduše uložit do lednice nebo mrazáku. Odklápěcí víčko jídlo bezpečně utěsní i na cestách a zároveň jej lze sejmout pro důkladné umytí.

Každá miska je rozdělena na dvě části/porce. Obsah krabičky můžete rozmrazit v mikrovlnné troubě (nutné mít otevřené víko!) a přímo podávat nebo díky pružnému silikonu vyklopit a ohřát v hrnci. Každé balení obsahuje 3 mističky, celkem tedy nabízí šest porcí. Můžete si hrát s příchutěmi a zvyšovat porce tak, aby vyhovovaly rostoucí chuti miminka.

 

Vhodné pro první příkrmy od 4 měsíců.

Materiál: krabičky - silikon, víčko - PP

Vyrobeno bez BPA, BPS, PVC a ftalátů.

Rozměry: 

Váha: 24 g

Objem: 85 ml nebo 42,5 ml na porci

 

Tip: Krabičky jsou ideální také na malé svačinky do kabelky, batohu či kočárku. Záchranu v podobě oříšků, cereálií či mini křupek budete mít vždy po ruce! Není třeba se bát nepořádku, neboť víčka skvěle těsní! Lze také koupit v setu s plnitelnou krabičkou na příkrmy.

 

Údržba: Snadno se čistí. Vhodné do myčky a sterilizátoru. Jsou vhodné do mrazáku a lze používat v mikrovlnné troubě. Při ohřevu v mikrovlnné troubě je nutné nechat otevřené víčko. 

UPOZORNĚNÍ: Po rozbalení obaly odstraňte z dosahu dítěte. Před prvním použitím výrobek očistěte dle návodu a před každým použitím jej vždy zkontrolujte, zda není poškozen. Zatáhněte a otočte silikon ve všech směrech, abyste otestovali případné poškození a při prvních známkách slabosti jej zlikvidujte. Nepoužívejte chemické čisticí prostředky ani antibakteriální či abrazivní prostředky, protože by mohly silikon poškodit. Neponechávejte při používání výrobku dítě bez dozoru dospělé osoby. Vždy používejte výrobky pod dohledem dospělé osoby. Vždy se před podáváním příkrmu přesvědčte, že jídlo má správnou teplotu. Pokud ohříváte příkrmy v mikrovlnce, ponechte víčko otevřené a nezapomeňte příkrm před podáváním promíchat a zkusit teplotu podávaného příkrmu. Některé pokrmy mohou způsobit zabarvení, to nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci.

 

Informace jak pečovat o produkty b.box naleznete zde.

Barva: zelená

Materiál: silikon

Věk: od 12 měsíců, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz