Krabičky na příkrmy - 3ks

Praktické krabičky nejen na domácí dětské příkrmy

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

630 Kč
520,66 Kč BEZ DPH

Skladování a podávání domácích příkrmů bude nyní hračka!

 

Nové krabičky na příkrmy značky b.box můžete snadno plnit, označovat, skládat a zmrazovat. Doma nebo na cestách jednoduše ohřejete a podáváte. Mňam!

 

Široký otvor krabičky umožňuje plnění přímo z hrnce či mixéru. Průhledným víčkem vidíte, co je uvnitř nebo můžete obsah označit tužkou či fixem. Krabičky lze složit na sebe a jednoduše uložit do lednice nebo mrazáku. Odklápěcí víčko jídlo bezpečně utěsní i na cestách a zároveň jej lze sejmout pro důkladné umytí.

 

Každá miska je rozdělena na dvě části/porce. Obsah krabičky můžete rozmrazit v mikrovlnné troubě (nutné mít otevřené víko!) a přímo podávat nebo díky pružnému silikonu vyklopit a ohřát v hrnci. Každé balení obsahuje 3 mističky, celkem tedy nabízí šest porcí. Můžete si hrát s příchutěmi a zvyšovat porce tak, aby vyhovovaly rostoucí chuti miminka.

 

  • Vhodné pro první příkrmy od 4 měsíců
  • Snadné čištění
  • Vhodné do mikrovlnné trouby (víčko musí být vždy otevřené!)
  • Vhodné do mrazničky
  • Lze mýt v myčce (pouze v horním koši)

 

Tip: Krabičky jsou ideální také na malé svačinky do kabelky, batohu či kočárku. Záchranu v podobě oříšků, cereálií či mini křupek budete mít vždy po ruce! Není třeba se bát nepořádku, neboť víčka skvěle těsní! Krabičky jsou skvělé pro použití s plnitelnými kapsičkami na příkrmy značky b.box.

 

Materiál: krabičky - silikon, víčko - PP

Vyrobeno bez BPA, BPS, PVC a ftalátů.

Rozměry: 9 x 9 x 4 cm/ krabička

Váha: 24 g

Objem: 85 ml nebo 42,5 ml na porci

 

Údržba: Produkt před prvním i každým použitím umyjte ve vodě s přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Nepoužívejte chemické čisticí prostředky ani antibakteriální či abrazivní prostředky, protože by mohly silikon poškodit. Lze mýt v horním koši myčky nebo sterilizovat ve sterilizátoru.

UPOZORNĚNÍ: Po rozbalení obaly odstraňte z dosahu dítěte. Před prvním použitím výrobek očistěte dle návodu a před každým použitím jej vždy zkontrolujte, zda není poškozen. Zatáhněte a otočte silikon ve všech směrech, abyste otestovali případné poškození a při prvních známkách slabosti jej zlikvidujte. Neponechávejte při používání výrobku dítě bez dozoru dospělé osoby. Vždy používejte výrobky pod dohledem dospělé osoby. Vždy se před podáváním příkrmu přesvědčte, že jídlo má správnou teplotu. Pokud ohříváte příkrmy v mikrovlnce, ponechte víčko otevřené a nezapomeňte příkrm před podáváním promíchat a zkusit teplotu podávaného příkrmu. Některé pokrmy mohou způsobit zabarvení, to nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci.

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

Barva: zelená

Materiál: silikon

Věk: od 12 měsíců, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz