Silikonový dělený talířek s přísavkou - Buldoček

Přiznejme si, že krmení malých dětí není pro slabé povahy, je to špinavá práce! Silikonový talířek s přísavkou si klade za cíl učinit dětské stravování o něco méně stresující a mnohem zábavnější.

Výrobce Melii
výrobce Melii
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

299 Kč
247,11 Kč BEZ DPH

Umístěte talíř na rovný povrch a nechte přísavku, ať udělá své kouzlo - talíř se přichytí ke stolku a vy si můžete oddechnout, protože víte, že vaše dítě talíř jen tak neodhodí nebo neshodí na podlahu.

 

Rozdělovače udržují jídlo oddělené, čímž zároveň pomáhají dětem samostatně nabírat jednotlivé porce a připomínají podávání vyváženého stravy.

 

100% silikonové talířky s přísavkou od značky Melii podporují samostatné krmení a rozvoj jemné motoriky. Design zvířátek vytváří pozitivní asociaci během stravování. Talířek zůstane na místě bez ohledu na to, jak moc se ho váš neposedný jedlík snaží odhodit na podlahu. Skvělé pro maličké děti a předškoláky, kteří se teprve učí samostatnému krmení. Vhodné také pro vysoké židličky.

 

Vhodné pro děti od 6 měsíců.

 

Co vás bude zajímat, shrňme si to:

  • Podporuje samostatnost a pozitivní vztah k jídlu
  • Rozdělovače udržují jídlo komfortně oddělené
  • Bez BPA, olova, PVC a kadmia
  • 100 % silikon
  • Přiléhá k většině povrchů 
  • Lze mýt v myčce na nádobí (jen v horním koši!)
  • Vhodné do mikrovlnné trouby

 

Materiál: 100% potravinářský silikon

Vyrobeno bez použití BPA, ftalátů, olova a PVC

Rozměry: 19,5 x 18,5 x 2,5 cm

Váha: 206 g

 

Údržba: Produkty před prvním použitím umyjte ve vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, houbičky či drátěnky, které mohou produkt poškrábat. Lze umývat v horním koši myčky.

UPOZORNĚNÍ: Některé potraviny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Před každým použitím výrobek zkontrolujte a při prvních známkách poškození vyhoďte! Vždy zkontrolujte teplotu potravin před podáním dítěti! 

 

 

Informace jak pečovat o produkty Melii

Barva: šedá

Materiál: silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz