Silikonová mistička s přísavkou 300 ml, 2ks - Kočka

Přiznejme si, že krmení malých dětí není pro slabé povahy, je to špinavá práce! Silikonová mistička s přísavkou má za cíl učinit dětské stravování o něco méně stresující a mnohem zábavnější.

Výrobce Melii
výrobce Melii
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

339 Kč
280,17 Kč BEZ DPH

Mističku stačí umístit na rovných povrch a přísavka udělá své kouzlo. Mistička se přichytí ke stolku či židličce a vy si můžete oddechnout, protože vaše dítě mističku jen tak nepřevrátí nebo neshodí na podlahu. 

 

Díky designu zvířátek silikonové mističky s přísavkou kanadské značky Melii si vaše děti společné stravování oblíbí a vytvoří si tak pozitivní vztah k jídlu. Mističky jsou v balení po 2 kusech.

 

  • Vhodné pro děti od 6 měsíců
  • Podporuje samostatnost a pozitivní vztah k jídlu
  • Snadno omyvatelný
  • 100 % silikon
  • Přiléhá k většině povrchů 
  • Vhodný do mikrovlnné trouby a mrazničky
  • Lze mýt v horním koši myčky

 

Materiál: Silikon

Vyrobeno bez použití BPA, ftalátů, olova a PVC

Rozměry:  11,5 x 11 x 5,5 cm

Objem: 300 ml/ mistička

Váha: 87 g/ mistička

 

Údržba: Produkty před prvním a po každém použití umyjte ve vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, houbičky či drátěnky, které mohou produkt poškrábat. Lze umývat v horním koši myčky. 

UPOZORNĚNÍ: Některé potraviny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. Vždy zkontrolujte teplotu potravin před podáním dítěti! 

 

 

Informace jak pečovat o produkty Melii

Barva: fialová

Materiál: silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz