Bento Box krabička na svačinu 1250 ml - modrá

Báječný boxík pro pohodlné stravování ve škole, v práci i na cestách!

Výrobce Melii
výrobce Melii
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

349 Kč
288,43 Kč BEZ DPH

Svačinové bento boxy kanadské značky Melii se třemi odděleními přihrádkami jsou barevné a navíc tak praktické! Krabička má velký prostor o objemu 1250 ml a menší rozdělenou vyjímatelnou přihrádku o objemu 2x 260 ml.

 

Tyto krabičky na jídlo jsou skvělé pro děti i dospělé na svačinu či oběd. Průhledné víko má velkou pojistku, která dětem usnadňuje otevírání a podporují jejich samostatnost. Jednoduché otevírání je zvláště důležité pro děti ve školním věku, které se potřebují bezpečně a samostatně obsloužit.

 

  • Vhodné pro děti od 3 let
  • Krabička se 3 oddělenými prostory
  • Vyjímatelná přihrádka rozdělená na 2 prostory
  • Můžete používat s nebo bez odnímatelné přihrádky
  • Oblíbené jak u dětí, tak dospělých
  • Průhledné víko
  • Jednoduché otevírání
  • Lze mýt v horním koši myčky
  • Vhodné do mrazničky

 

Materiál: PP, ABS, silikon

Vyrobeno bez použití BPA, ftalátů, olova a PVC

Rozměry: 21,5 x 15,6 x 7,4 cm

Objem: 1250 ml

Váha: 293 g

 

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, houbičky či drátěnky, které mohou produkt poškrábat. Lze umývat v horním koši myčky. 

UPOZORNĚNÍ: Některé potraviny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. Při ohřevu v mikrovlnné troubě musí být víčko otevřené. Jídlo po ohřevu nejprve promíchejte a vždy zkontrolujte teplotu pokrmu před podáním dítěti! 

 

Informace jak pečovat o produkty Melii

Barva: modrá, zelená

Materiál: ABS, polypropylen (PP), silikon

Věk: od 3 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Související produkty