Hrneček s pítkem 4m+ - žlutý 240 ml

Je vaše dítě připravené odložit kojeneckou lahev? 

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

290 Kč
239,67 Kč BEZ DPH

Konec ztracených víček v supermarketu a hledání pasujících víček na hrneček v kuchyňské skříni!

 

Hrneček od oblíbené australské značky b.box má ergonomicky tvarovanou savičku vyrobenou ze silikonu, která je jemná k dětským dásním. Na víčku hrnečku je připevněný kryt na savičku, takže jej nikdy neztratíte a ochrání savičku před nečistotami. Jednoduché ergonomické úchyty na hrnečku a snadné odklopení víčka podporují samostatnost vašeho dítěte.

 

K tomuto hrnečku můžete zakoupit náhradní savičkunáhradní těsněnísadu kartáčků na čištění nebo univerzální pásek. Základna hrnečku je kompatibilní s víčkem Hrnečku s brčkem a Hrnečku pro batolata značky b.box.

 

  • Vhodné pro děti od 4 měsíců
  • Netekoucí
  • Jednoduché sestavení a mytí
  • Vhodné i pro teplé nápoje
  • Lze mýt v myčce (pouze v horním koši)
  • Základna hrnečku je vhodná i do mikrovlnné trouby

 

Materiál: hrneček - polypropylen (PP); víčko - polypropylen (PP) a termoplastický elastomer (TPE); savička a těsnění - silikon; 

Vyrobeno bez použití BPA, BPS, ftalátů a PVC

Rozměry: 13 x 12 x 7.5 cm

Objem: 240 ml

Váha: 105 g

 

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Nepoužívejte abrazivní mytí prostředky, drátěnky či kartáčky, které mohou produkt poškrábat. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Pro čištění doporučujeme použít Sadu kartáčků na čištění. Lze mýt v horním koši myčky. Savičku měňte dle potřeby, doporučujeme měnit alespoň 1x za 3-6 měsíců nebo dle potřeby dříve.

UPOZORNĚNÍ: Některé tekutiny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Nepoužívejte pro tekutiny teplejší než 45 stupňů nebo perlivé nápoje. Nepoužívejte brčka na džusy s dužinou nebo na instantní kojenecká mléka. Není vhodné pro děti mladší 4 měsíců. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Nikdy nepoužívejte savičku nebo brčko jako dudlík. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. Neponechávejte na přímém slunci nebo u zdroje tepla. Nepatří do mrazničky.

 

Informace jak pečovat o produkty b.box  

Barva: žlutá

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Velikost: malá

Věk: od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.

Sledujte b.box na Instagram, Facebook nebo na TikTok a neunikne vám žádná novinka od této značky.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz