Lahev na pití s brčkem 450 ml - modrá/zelená

Lahvička s brčkem a držátkem je perfektním každodenním společníkem pro malé i větší děti!

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost až 2 měsíce
počet kusů   KUS

Hlídací pes Hlídání dostupnosti


450 Kč
371,90 Kč BEZ DPH

Už jsou velcí na hrneček s brčkem a hledáte lehkou lahev pro celodenní hydrataci dětí? Oblibená australská značka b.box má pro ně bezvadnou lahvičku! Do školky i do školy, na hřiště i na výlety, tritanovou lahvičku můžete mít všude s sebou.

 

Ergonomický tvar s trojúhelníkovou základnou padne skvěle do drobných ručiček vašich dětí. Silikonové brčko dovolí pít z lahvičky i při mírném naklonění a víčko má držátko pro snadné nošení nebo zavěšení na batoh, kočárek apod. Lahvička se po snadném zmáčknutí "tlačítka" lehce otevře. Spodní brčko lahvičky je pevné. Savička (horní část brčka) je cca 5 mm od konce opatřena "ventilkem", který zabraňuje samovolnému vytékání tekutiny, ale lahvička není výrobcem deklarována jako netekoucí. Při pití je třeba brčko lehce sevřít mezi jazykem a patrem nebo rty a pak už jen sát, jako z klasického brčka.

 

Láhev b.box je vhodná pro děti od 1 roku a je určena pro pití ve svislé poloze, tedy dnem dolů. Není deklarována jako netekoucí, ale při zavřeném víčku neteče.

 

Lahvička je dostupná v několika moderních a svěžích barvách a dokonce i ve větší velikosti 600 ml. K lahvičce je možné dokoupit náhradní savičkynáhradní brčka a náhradní konektor

 

  • Vhodné pro děti již od 12 měsíců
  • Ergonomický tvar pro snadný úchop
  • Snadno otevíratelné/ uzavíratelné víčko
  • Silikonové brčko
  • Držátko pro snadné přenášení
  • Odnímatelný dolní kryt
  • Minimum dílů pro snadné mytí a sestavení
  • Vhodná velikost do postranní kapsy školních batohů
  • Široký plnící otvor (možno vložit i kostku ledu)
  • Lze mýt v horním koši myčky

 

Materiál: lahev - Tritan™;  dolní kryt, víčko, spodní brčko, konektor - PP; savička/brčko – silikon

Neobsahuje BPA, BPS, ftaláty ani PVC

Rozměry: 23,2 x 7,7 x 7,5 cm

Objem: 450 ml 

Váha: 205 g

 

Údržba: Produkty před prvním a každým dalším použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte v teplé vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky na mytí nádobí, drátěnky nebo jiné hrubé prostředky, které mohou produkt poškrábat. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Pro čištění brčka doporučujeme použít Sadu kartáčků na čištění. Lze mýt v horním koši myčky. Brčko měňte dle potřeby, doporučujeme měnit alespoň 1x za 3-6 měsíců nebo dle potřeby dříve.

UPOZORNĚNÍ: Některé tekutiny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Nepoužívejte pro tekutiny teplejší než 45 stupňů, perlivé nápoje, džusy s dužinou nebo na instantní kojenecká mléka. Brčko není určeno pro děti mladší 6 měsíců. Neponechávejte na přímém slunci nebo u zdroje tepla. Nepatří do mrazničky ani mikrovlnné trouby.

 

Informace jak pečovat o produkty b.box

Barva: modrá, zelená

Materiál: TPE (termoplastický elastomer), polypropylen (PP), silikon, tritan

Velikost: střední

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.

Sledujte b.box na Instagram, Facebook nebo na TikTok a neunikne vám žádná novinka od této značky.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz