Miska s brčkem - modrá 250 ml

Jedinečný patentovaný design - mistička a brčko v jednom balení!

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

390 Kč
322,31 Kč BEZ DPH

S mističkou s brčkem australské značky b.box je jídlo zábava! Patentovaná miska s brčkem má rukojeti tvarované ideálně pro dětské ručičky a podporuje samostatnost dětí při jídle.

 

Miska se silikonovým brčkem nabízí 3 varianty využití. Díky silikonovému brčku a tvarovanému okraji pro pití bez polití je i pro nejmenší děti tak jednoduché jíst/pít cereálie s mlékem nebo polévku. Víčko s otvorem, které lze na mističku nasadit, nedovolí malým hroznům a piškotům, aby se rozkutálely po podlaze. A víčko dělá z této mističky bezva krabičku na cestování.

K mističce můžete objednat náhradní brčka a čistící kartáček.

 

  • Vhodné pro děti od 6 měsíců
  • Velké a pohodlné úchytky po stranách
  • Odnímatelné brčko a klip na jeho uchycení
  • Neklouzavé dno
  • Stohovatelné - mističky snadno zasunete do sebe a ušetří vám místo 
  • Měkké víčko s otvorem na svačinky
  • Vhodné do myčky (pouze horní koš)
  • Vhodné do mikrovlnky
  • Patent No. 2015101650

 

Materiál: mistička - polypropylen (PP) a elastický termoplast (TPE), klip na brčko a průhledné víčko- PP, měkké víčko- TPE, brčko - silikon

Vyrobeno bez použití BPA, BPS, ftalátů a PVC

Objem: 250 ml

Rozměry: 9.5x9x14.5cm (s brčkem), 9.5x7.5x14.5cm (bez brčka)

 

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Je možné mýt v horním koši myčky. Pro čištění brčka doporučujeme použít Sadu kartáčků na čištění nebo čistící set.

UPOZORNĚNÍ: Některé tekutiny či potraviny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Nepoužívejte pro tekutiny a pokrmy teplejší než 45 stupňů. Brčko není určeno pro děti mladší 6 měsíců. Nenechávejte dítě brčko kousat! Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. Neponechávejte na přímém slunci nebo u zdroje tepla. 

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

Barva: modrá

Věk: od 12 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.

Sledujte b.box na Instagram, Facebook nebo na TikTok a neunikne vám žádná novinka od této značky.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz