Silikonová mrazící forma na příkrmy - mátově zelená

Praktická silikonová forma do mrazničky vhodná nejen na dětské příkrmy. 

Výrobce Melii
výrobce Melii
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

259 Kč
214,05 Kč BEZ DPH

Hledáte vhodné formičky na skladování domácích příkrmů nebo jiných malých porcí jídla? Silikonové mrazící formičky jsou skvělým řešením!

Formička nabízí 10 porcí, každá o objemu 59 ml. Formička umožní nekonečné možnosti využití a to nejen na domácí příkrmy či pyré pro nejmenší. Pomocí formičky zmrazíte malé porce jídla, omáček nebo silný domácí vývar pro dochucení oblíbeného jídla téměř bez nepořádku.  Odnímatelné průhledné víčko zabrání rozlití a ihned vidíte obsah formiček. Měkký silikon navíc usnadní vyklopení požadovaného počtu zmrazených porcí.  

 

  • vhodné do mrazničky
  • vhodné do myčky (pouze horní koš)
  • vhodné do mikrovlnky (víčko musí být vždy otevřené!)
  • víčko dobře drží a zabrání rozlití, ale lze jej snadno otevřít

 

Tip: Využít je můžete i jako klasické formičky na led nebo originální ledové kostky s ovocem pro letní osvěžení a přípravu koktejlů.

 

Materiál: silikon, PP

Vyrobeno bez použití BPA, ftalátů, olova a PVC

Objem: 10x 59 ml

Rozměry: 21 x 10,9  x 5,1 cm

Váha: 195 g

 

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, houbičky či drátěnky, které mohou některé části produktu poškodit. Lze umývat v horním koši myčky.

UPOZORNĚNÍ: Některé potraviny mohou způsobit zabarvení částí produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Před každým použitím výrobek zkontrolujte a při prvních známkách poškození nebo oslabení vyhoďte! Při ohřevu v mikrovlnné troubě vždy nechte okryté víčko. Víčko nepatří do mikrovlnné trouby. Jídlo po ohřevu nejprve promíchejte a vždy zkontrolujte teplotu před podáním dítěti! 

 

 

Informace jak pečovat o produkty Melii

Barva: zelená

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 měsíců, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz