Termoska na jídlo mini - liška 210 ml

Malá termoska, objem 210 ml

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

490 Kč
404,96 Kč BEZ DPH

Jídlo s kamarády na cestách je zábava! Naše malá termoska je vyrobena z vysoce kvalitní, odolné nerezové oceli. Dvojitý plášť zajistí jídlu tu správnou teplotu. Ať už se vydáte na cesty kamkoli, s naší termoskou jste prostě na malou svačinu vždy připraveni.

 

Díky širokému hrdlu se termoska snadno plní a je vhodná pro malé i velké děti. Objem 210 ml je ideální velikost pro něco malého k zakousnutí. Unikátní "stop" systém dovolí rodičům víčko utáhnout přesně tak, aby si jej děti mohly sami otevřít. "Já sám" je heslo značky b.box = podporujeme samostatnost dětí.  

 

  • netekoucí
  • udrží jídlo teplé až 4 hodiny a chladné až 6 hodin
  • vhodné pro první příkrmy pro děti již od 4 měsíců

 

Termoska udrží jídlo teplé po dobu až 4 hodin a chladné až 6 hodinVždy zkontrolujte teplotu potravin před podáním dítěti

Tip: Před naplnění termosky teplou svačinkou, nalijte do termosky na dvě minuty horkou vodu a nechte termosku prohřát

 

Materiál: víčko - polypropylen a silikon, termoska - nerezová ocel a polypropylen

Objem: 210 ml

Váha: 190 g

Rozměry: 17,5 x 10 cm

 

Údržba: Před prvním i každým použitím umyjte jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce s prostředkem na mytí nádobí. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky. Nedoporučujeme mýt v myčce nádobí, barvy a polepky na produktech mohou mytím v myčce časem vyblednout. Toto nemá vliv na podstatu výrobku a nepovažuje se za důvod k reklamaci.

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte s kyselými tekutinami či potravinami, může dojít ke korozi. Některé potraviny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu před podáním dítěti. Termosku nikdy nedávejte do mikrovlnné trouby!

 

Informace jak pečovat o produkty b.box naleznete zde.

Barva: modrá

Materiál: nerezová ocel, polypropylen (PP)

Velikost: malá

Věk: od 12 měsíců, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz