Termoska na jídlo - modrá/zelená 335 ml

Malá termoska na polévku i na svačinku, navíc s cestovní vidličko-lžičkou

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

740 Kč
611,57 Kč BEZ DPH

Dvouplášťová termoska australské značky b.box je nezbytným doplňkem na oběd či svačinu na cestách, ve škole či v práci.

 

Široké hrdlo termosky umožní, aby malé ručičky dosáhly na poslední sousto na dně. Na víčku je "ouško", za které je možné termosku nosit nebo zavěsit na karabinu. Kromě toho je toto "ouško" skvělé i pro slabé nebo malé ruce - vložením prstů do otvoru a pootočením lze využít "páky" a tak je otevření snadné jak pro děti, tak i pro starší lidi. Ucha po stranách termosky i kryt chránící dno termosky z venku jsou odnímatelné. K termosce je možné dokoupit náhradní vidličko-lžičku.

 

Termoska je vhodná pro malé děti od prvních příkrmů, ale díly odnímatelným "ouškům" a dolnímu krytu se hodí se i pro velké děti a rodiče na oblíbenou snídani či oběd, salát, polévku, ovoce i zeleninu. Termoska udrží jídlo teplé až 5 hodin a studené až 7 hodin

Tip: Před naplnění termosky teplým jídlem, nalijte do termosky na dvě minuty horkou vodu a nechte termosku prohřát. Pokud naopak chcete udržet jídlo déle studené, můžete vychladit kostkami ledu.

 

  • Vhodné pro děti od 6 měsíců
  • Netekoucí díky šroubovacímu víčku
  • Odnímatelná ucha
  • Cestovní vidličko-lžička
  • Odnímatelný dolní kryt 
  • Lze mýt v horním koši myčky

 

Materiál: nerezová ocel, ucha, víčko a vidlička jsou z PP, spodní kryt z PP

Vyrobeno bez použití BPA, BPS, ftalátů a PVC

Objem: 335 ml

Váha: 380g

 

Údržba: Před prvním i každým použitím rozdělte na jednotlivé komponenty, umyjte jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce s prostředkem na mytí nádobí. Nepoužívejte abrazivní mytí prostředky, drátěnky či kartáčky, které mohou produkt poškrábat. Lze mýt v myčce v horním koši.

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte s kyselými tekutinami či potravinami, může dojít ke korozi. Některé potraviny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu před podáním dítěti. Termosku nikdy nedávejte do mikrovlnné trouby!

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

Barva: modrá, zelená

Materiál: nerezová ocel, polypropylen (PP), silikon

Věk: od 12 měsíců, od 3 let, od 3 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.

Sledujte b.box na Instagram, Facebook nebo na TikTok a neunikne vám žádná novinka od této značky.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Související produkty