Univerzální pásek - fialový

Konec ztraceným hrnečkům, dudlíkům, muchláčkům a plyšákům!

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

230 Kč
190,08 Kč BEZ DPH

Rozlučte se ztracenými hrnečky, hledání oblíbené hračky cestou z hřiště nebo spadlými hrnky z jídelní židličky. S tímto silikonovým páskem oblíbené australské značky b.box neztratíte oblíbené věci vašich dětí!

 

Stačí připevnit jeden konec ke kočárku a druhý k oblíbené hračce, hrníčku nebo lahvičce. Nastavitelný pásek lze použít na všechny dětské nezbytnosti. Pásek můžete připevnit i k jídelní židličce a nechat dítě zkoumat prostor kolem sebe házením věcí na zem. Pro větší bezpečí je pásek snadno rozpojitelný na tři části.  

 

  • Vhodné pro děti již od 4 měsíců
  • Lze připevnit na hrnečky, lahvičky, plyšáky, muchláčky a jiné malé předměty
  • Nastavitelný popruh a bezpečnostní pojistka
  • 2 bezpečností spoje
  • 3 samostatné části umožní upravit délku podle potřeby
  • Udrží předměty lehčí než 400 g

 

Materiál: TPE

Vyrobeno bez BPA, ftalátů a PVC

 

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Nepoužívejte abrazivní mytí prostředky, drátěnky či kartáčky, které mohou produkt poškrábat. 

UPOZORNĚNÍ: Není hračka nebo kousátko. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Neponechávejte na přímém slunci nebo u zdroje tepla. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. 

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

Barva: fialová, zelená

Materiál: TPE (termoplastický elastomer)

Věk: od 12 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Související produkty