Náhradní víčko na Hrneček pro batolata - modré

Náhradní víčko pro Hrneček pro batolata.

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

99 Kč
81,82 Kč BEZ DPH

Pořiďte si náhradní víčko pro výměnu nebo náhradu staršího víčka a mějte více různých barev Hrnečku pro batolata. Toto víčko je kompatibilní se základnou Hrnečku s brčkem nebo Hrnečku s pítkem značky b.box.

 

Materiál: víčko - PP, TPE

Vyrobeno bez BPA, ftalátů a PVC. 

 

Náhradní díl obsahuje pouze víčko.

 

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Pro čištění otvoru na pití doporučujeme použít Sadu kartáčků na čištění. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, hrubé houbičky či drátěnky.

UPOZORNĚNÍ: Některé tekutiny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Nepoužívejte pro tekutiny teplejší než 45 stupňů nebo perlivé nápoje. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. Neponechávejte na přímém slunci nebo u zdroje tepla. Nepatří do mrazničky ani mikrovlnné trouby.

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

Barva: modrá

Materiál: TPE (termoplastický elastomer), polypropylen (PP)

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz