Náhradní náplň do Senzorické láhve, Duha

Objevujte nové tvary ve vlastní senzorické láhvi.

Výrobce Jellystone Designs
výrobce Jellystone Designs
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

99 Kč
81,82 Kč BEZ DPH

Náhradní náplň do senzorické lahve od značky Jellystone Designs vám navodí příjemnou a hravou náladu.

Doplňte a znovu použijte svou senzorickou láhev s těmito jedinečnými náplněmi s různými tématy. Náhradní balíčky jsou dodávány se třpytkami a drobnými tvary pro vaše nejmenší, aby si vytvořili svou vlastní senzorickou láhev.

Senzorické láhve jsou skvělým pomocníkem pro rodiče, učitele a terapeuty, aby pomohly dětem zklidnit dýchání, a tím zlepšit jejich soustředění.

 

Jak senzorickou láhev naplnit?

Stačí přidat vodu a je to! Díky této možnosti můžete láhev naplnit opětovně. Užijete si s ní spoustu legrace a po čase ji můžete obměňovat podle libosti.

 

Doporučený věk: od 3 let

 

Rozměry: 7 cm x 11 cm x 2 cm

Materiál: třpytky, polyester, umělé hedvábí

 

Údržba: Znovunaplnění lahvičky je na uvážení kupujícího, doporučujeme však každých pár měsíců láhev vyprázdnit a znovu naplnit.

UPOZORNĚNÍ: Výrobek není vhodný pro děti mladší 3 let. Hrozí nebezpečí vdechnutí malých částí. Výrobek používejte pod dohledem dospělé osoby. Při doplňování lahve jiným obsahem buďte obezřetní na toxické látky, a berte prosím v úvahu vliv látek na životní prostředí. 

 

Informace jak pečovat o produkty Jellystone Designs

 

Barva: bílá, modrá, růžová, červená

Věk: od 3 let

My v mimmo tu Austrálii milujeme! A proto vám přinášíme další značku z tohoto světadílu - Jellystone Designs!

Jellystone Designs je originální australská značka založená v roce 2016 maminkou tří dětí Claire Behrmann. Silikonová kousátka, senzorické hračky a dětské žvýkací přívěsky vyrobené ze 100% netoxického silikonu podporují zvídavost dětí a rozvíjí jemnou motoriku a pomáhají při odnaučení menších zlozvyků jako je kousání nehtů, triček apod. Claire je navrhuje ve spolupráci s ergoterapeuty a psychology. 

Hračky od Jellystone Designs jsou zaměřeny na rozvoj smyslů dítěte, zrak a hmat. Velmi oblíbené senzorické lahve přispívají ke zklidnění, mohou zlepšit soustředění a zároveň nabízí nekonečné kreativní možnosti. Kolekce žvýkacích přívěsků je stylový doplněk pro větší děti i dospělé, ale hlavně smyslový nástroj připravený zklidnit úzkost a velké emoce, když se svět zdá příliš velký a ohromující. 

Zklidnění, soustředění a pocit bezpečí jsou v dnešním rychlém světě podstatou všech produktů od značky Jellystone Designs!


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz