Dvoupatrová krabička na svačinu - růžová 1446 ml

Pro děti i dospěláky. Dvoupatrová krabička na svačinu se stane vaším věrným pomocníkem pro pravidelné stravování.

Výrobce Melii
výrobce Melii
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

449 Kč
371,07 Kč BEZ DPH

Díky tomuto dvoupatrovému bento boxu na svačinu značky Melii můžete mít svou oblíbenou svačinu či oběd, doma, ve škole či na cestách vždy s sebou! Tato skvělá svačinová krabička je vhodná nejen pro děti, ale i dospělé. Barevné víčko má velkou pojistku, která dětem usnadňuje otevírání a podporuje jejich samostatnost. Součástí krabičky je také vidlička a lžíce, které jsou integrované ve vlastní přihrádce s víčkem, a tak příbor zůstane hygienicky čistý.

 

Horní část má dvě přihrádky o objemu 118 ml/každá a jeden větší oddíl o objemu 300 ml. Spodní část krabičky má dvě přihrádky o objemu 190 ml/každá a jeden větší oddíl o objemu 530 ml.

 

  • Vhodné pro děti od 3 let
  • Šestidílný bento box
  • Možno používat s nebo bez tří horních přihrádek
  • Součástí je integrovaná lžíce a vidlička s vlastním víčkem
  • Oblíbené jak u dětí, tak u rodičů
  • Jednoduché otevírání
  • Lze mýt v horním koši myčky

 

Materiál: PP

Vyrobeno bez použití BPA, ftalátů, olova a PVC

Rozměry: 21,5 x 18,2 x 8,5 cm

Objem: 1446 ml (horní část - 2x 118 ml + 300 ml, spodní část - 2x 190 ml + 530 ml)

Váha: 397 g

 

Údržba: Produkty před prvním i po každém použití rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, houbičky či drátěnky, které mohou produkt poškrábat. Lze umývat v horním koši myčky. 

UPOZORNĚNÍ: Není vhodné na tekutiny či jogurt. Některé potraviny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. Nepatří do mrazničky. Ohřívejte v mikrovlnné troubě pouze bez víčka. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu před podáním dítěti!

 

Informace jak pečovat o produkty Melii

 

Barva: fialová, růžová, transparentní

Materiál: polypropylen (PP)

Věk: od 3 let, od 6 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz