Kelímky na potraviny Snap&Go - 10ks

První příkrmy, svačinky pro větší děti nebo skladování potravin bude s barevnými spojitelnými kelímky jednodušší a navíc tak zábavné.

Výrobce Melii
výrobce Melii
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

519 Kč
428,93 Kč BEZ DPH

Kelímky, které budou provázet vaše dítě od prvních příkrmů až do školy. Mrazíte příkrmy pro vaše dítě? Potřebujete malé kelímky na malé porce? Do svačinových a obědových boxů by se hodil malý kelímek na kečup, hummus, hořčici, oříšky? Pak jste právě našli, co hledáte! 

Tyto kelímky jsou vhodné do mikrovlnky a jídlo můžete podávat dítěti rovnou z kelímku. A nemusí to být pouze příkrmy. Kelímky lze k sobě horizontálně spojit a naplnit rozličnými potravinami a využít jako "vláček" na svačinku: naplňte kelímky hroznovým vínem, piškoty, gumovými medvídky, lesním ovocem, křupkami a lákavá svačina na doma nebo kdekoliv na cestách je na světě. Pro lepší přenos kelímků na cestách je můžete rozložit a skladovat ve vertikální poloze.

Barevné kelímky skvěle doplní školní svačinové boxy, jídlonosiče a obaly na jídlo. Jídlo doma, na cestách, ve škole nebo v přírodě bude s těmito krabičkami o něco zábavnější a hravější.

 

Vhodné pro děti od 4 měsíců.

 

  • 10 odnímatelných a stohovatelných barevných nádob (6x 59 ml, 4x 118 ml)
  • 2 možnosti uskladnění - kelímky lze k sobě přichytit horizontálně i vertikálně
  • vzduchotěsné a nepropustné zavírání zabrání vylití
  • velmi snadná údržba
  • vhodné do mikrovlnné trouby (ohřívejte vždy bez víčka a zkontrolujte teplotu před podáním dítěti!)
  • vhodné do mrazničky
  • lze mýt v horním koši myčky

 

Materiál: PP, Silikon

Barva: fialová, modrá, zelená

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz