V těchto adventních dnech může dojít k prodloužení termínu doručení o 1-2 dny. Objednávky s garantovaným doručení Vánoc přijímáme do úterý 19.12.2023 do 12:00 hodin. Děkujeme vám za přízeň a už teď se těšíme na rok 2024! Tým mimmo 

Opakovatelně použitelné sáčky na svačinu - 6ks

Zabalit oblíbenou svačinu nebylo niky díky znovupoužitelným sáčkům snazší!

Výrobce Melii
výrobce Melii
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

239 Kč
197,52 Kč BEZ DPH

S opakovatelně použitelnými sáčky na svačinu kanadské značky Melii nebudete už nikdy potřebovat plastové sáčky na jedno použití. Sáčky v designu zvířátek nejen skvěle vypadají, ale díky zipovému nepropustnému zavírání udrží jídlo déle čerstvé. Zabalit můžete oblíbené jídlo jako sendvič, ovoce, zeleninu či sušenky. 

 

Sada 6 sáčků se zvířecími motivy - Buldoček, Kočka, Lvíček, Panda, Medvěd a Žralok vám umožní mít oblíbenou svačinu třeba i pro celou rodinu kdykoliv po ruce, ať jste ve škole, přírodě či na cestách. Sáčky můžete jednoduše omýt a používat znovu a znovu. 

 

Vhodné pro děti od 3 let.

 

  • roztomilý design zvířátek
  • omyvatelné a znovupoužitelné
  • pomáhá redukovat jednorázové sáčky
  • snadné otevírání
  • dvojitý zip zajistí pevné uzavření a uchování čerstvosti potravin

 

Materiál: PEVA

Barva: bílá, fialová, hnědá, modrá, růžová, zelená, černá, žlutá

Materiál: Peva

Věk: od 3 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz