Skleněné dózičky na potraviny 59 ml - 6ks

Skleněné dózičky s barevnými silikonovými víčky jsou nepostradatelné v každé kuchyni a mají všestranné a využití! Využijete je od prvních příkrmů, na svačinky, doplňky obědových boxů nebo skladování či servírování potravin.

Výrobce Melii
výrobce Melii
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

319 Kč
263,64 Kč BEZ DPH

Sklo je šetrné k přírodě a lze jej recyklovat. Není pórovité a nezabarví se. Neobsahuje BPA, je bezolovnaté, neobsahuje kadmium, PVC a ftaláty, pro uchovávání potravin je vhodné na 100%.

Objem každé dózy v tomto balení je 59 ml. Mají všestranné využití a mohou sloužit skvěle pro uchování malých příkrmů pro děti stejně jako dresinků na salát pro dospělé, dipů, domácí majonézy či hořčice. Tyto malé dózy jsou vhodné i pro uchování potravin na cestách či doma, hodí se na doplnění svačinových boxů do školy nebo do práce. Díky silikonovému těsnění na víčkách jsou dózy vzduchotěsné, netekoucí a zajišťují, že potraviny zůstanou v dózách déle čerstvé.

 

Vhodné pro děti od 4 měsíců.

 

  • vhodné do myčky (pouze horní koš)
  • vhodné do mikrovlnky (víčko musí být vždy otevřené!)
  • vhodné do mrazáku (dózičku naplňte maximálně ze 2/3 a dodržujte instrukce k použití v mrazničce!)
  • víčko dobře drží na dóze, ale lze jej snadno otevřít

 

Materiál: sklo, PP, silikonové těsnění

Vyrobeno bez použití BPA, ftalátů, olova a PVC

Objem: balení je 6 kusů - 59 ml/dóza 

Rozměry: 7 x 7 x 4,5 cm

Váha: 6x 117 g

 

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, houbičky či drátěnky, které mohou některé části produktu poškodit. Lze umývat v horním koši myčky.

Důležité instrukce k použití v mrazničce: Dózičky je možné používat v mrazáku, ale v případě skleněných nádob je třeba dodržet správný postup a všeobecná pravidla při mrazení potravin! Při nedodržení správného postupu může dojít k prasknutí, které není výrobní vadou výrobku. Dózičku naplňte maximálně ze 2/3, aby kapalné nebo polotekuté látky měli prostor se rozpínat a dózičku umístěte v mrazničce tak, aby stála vodorovně. V ideálním případě nechte zmrznout bez víčka či s pootevřeným víčkem, abyste zamezili expanzi obsahu a tlaku na materiál, který by mohl prasknout. Po vyndání z mrazničky nechte povolit v lednici nebo při pokojové teplotě. Pokud by došlo k rychlé změně teploty, může dojít k prasknutí či rozbití.

UPOZORNĚNÍ: Některé potraviny mohou způsobit zabarvení částí produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Před každým použitím výrobek zkontrolujte a při prvních známkách poškození nebo oslabení vyhoďte! Při ohřevu v mikrovlnné troubě vždy nechte okryté víčko. Víčko nepatří do mikrovlnné trouby. Jídlo po ohřevu nejprve promíchejte a vždy zkontrolujte teplotu tekutin před podáním dítěti! Při použití v mrazničce je nutné dodržovat pokyny k použití skla v mrazničce, aby nedošlo poškození či rozbití. 

 

 

Informace jak pečovat o produkty Melii

Barva: fialová, modrá, růžová, zelená

Materiál: polypropylen (PP), silikon, sklo

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz