Svačinový box Puzzle 850 ml - růžový, fialový, šedý

Se stylovou krabičkou ve tvaru Puzzle budou svačiny či obědy zábavnější!

Výrobce Melii
výrobce Melii
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

279 Kč
230,58 Kč BEZ DPH

S těmito 3komorovými krabičkami ve tvaru Puzzle budou svačinky nebo skladování potravin zábavnější! Tři přihrádky do sebe zapadnou, vytvoří zábavnou a barevnou puzzle hračku a zpestří svačinky do školy, na cestách nebo na výlety do přírody.

Tyto hravé krabičky jsou ideální pro děti (ale i dospělé!) všech věkových kategorií, včetně batolat a dětí, které se rádi vrtí a hrají si během svačiny či oběda. Zámky hlavolamu dětem usnadňují otevírání a zavírání víček, což podporuje samostatné krmení. Skvělé pro použití doma, jako krabička na oběd, svačiny do školy nebo na cesty.

Skvěle se hodí do batohů a termotašek. Výborně těsní díky potravinářskému silikonu a nemusíte se bát nepořádku během přepravy. Jsou bezpečné pro ohřev v mikrovlnné troubě (ohřev bez horního víčka!) a také vhodné do mrazničky, ale především jsou stylové a je s nimi opravdu zábava! 

 

Vhodné pro děti od 3 let.

 

  • snadné otevření podporuje děti v samostatnosti
  • zapadají do sebe
  • lze používat společně nebo jako 3 samostatné krabičky
  • vzduchotěsné a nepropustné při správném uzavření
  • vhodné do mikrovlnné trouby (ohřívejte vždy bez víčka a zkontrolujte teplotu před podáním dítěti!)
  • vhodné do mrazničky
  • lze mýt v horním koši myčky

 

Tip: V krabičce můžete mít svůj oblíbený oběd, salát a desert. Díky možnému oddělení jednotlivých krabiček tak ohřejete v mikrovlnné troubě jen tu část, která je potřeba. 

 

Materiál: PP, silikon

Barva: fialová, růžová, šedá

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Věk: od 3 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz