Termotaška - růžová/modrá

Stylový termoobal na potraviny, který je možné pohodlně vyprat.

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

790 Kč
652,89 Kč BEZ DPH

Chcete si zabalit oběd nebo celodenní jídlo s sebou? Tato termotaška od b.box udrží vaše jídlo ještě déle čerstvé!

 

Flexibilní termotaška je navržena tak, aby se do ní vešlo více vašeho oblíbeného jídla. Termotaška je dostatečně prostorná na uložení velkého malého svačinového boxu značky b.box. Vnitřní síťovaná kapsa je určena pro vložení chladící vložky, která se prodává samostatně.

 

Vhodné pro děti od 3 let. 

 

Jednoduché otevírání na zip a velká rukojeť na nošení - to jsou drobnosti, díky kterým budete s touto termotaškou stylově cestovat nebo chodit do školy a na kroužky tak rádi!

 

Do obalu doporučujeme zakoupit chladící sáčky či chladící vložky.

 

Materiál: Vnější tkanina z recyklovaného polyesteru, hliníková podšívka

Vyrobeno bez BPA, ftalátů a PVC

Rozměry: 300 x 230 x 90 mm

Váha: 235 g 

 

Údržba: Doporučujeme ruční praní ve studené nebo vlažné vodě za použití šetrného pracího prostředku. Lze prát v pračce. Při praní v pračce zvolte program pro jemné praní s co nejnižší teplotou max 30°C a použijte šetrný prací prostředkem. Při praní perte se stejnými barvami. Nepoužívejte aviváž, jiné změkčovací prostředky nebo bělidlo! Nesušit v sušičce! Nežehlit! Nesušit na zdroji tepla či přímém slunci, může dojít k poškození či změně barev. Ždímáním na vysoké otáčky, mačkáním a kroucením riskujete deformaci. 

UPOZORNĚNÍ: Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu před podáním dítěti. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. 

 

Informace jak pečovat o produkty b.box

Barva: modrá, růžová

Materiál: polyester

Věk: od 3 let

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz