Krabička na oběd 400 ml - modrá

S krabičkou do velkého svačinového boxu b.box bude váš oběd ještě zábavnější.

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

230 Kč
190,08 Kč BEZ DPH

Příprava vašeho oběda na cesty, do školy nebo do práce bude díky této krabičce ještě jednodušší a jídlo zábavnější! Designéři b.box vytvořili tuto krabičku jako doplněk vhodný do největší přihrádky velkého svačinového boxu značky b.box.

 

Díky těsnícímu víčku je krabička ideální na saláty, těstoviny nebo svačinky a při správném uzavření je vhodná i na studené tekutiny. Krabičku je možné používat samostatně, pro uchování vašeho oblíbeného jídla v lednici nebo ohřívat v mikrovlnné troubě. Při ohřevu v mikrovlnné troubě je nutné vždy nechat víčko otevřené, před podáním jídlo promíchat a zkontrolovat teplotu jídla před podáním dítěti!

 

  • Vhodné pro děti od 3 let
  • Ideální pro použití do velkého svačinového boxu b.box nebo samostatně
  • Flexibilní rohové poutko usnadní vyjmutí z velkého svačinového boxu
  • Jednoduché otevírání díky poutku umožní i dětem samostatně se obsloužit
  • Vhodné pro ohřev v mikrovlnné troubě (pouze s otevřeným víčkem)
  • Vhodné do mrazničky
  • Lze mýt v horním koši myčky

 

Materiál: krabička - PP, víčko - silikon

Vyrobeno bez BPS, PVC, BPA a ftalátů

Rozměry: 122 x 122 x 62 mm

Váha:  92 g

Objem: 400 ml

 

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, houbičky či drátěnky, které mohou produkt poškrábat. Lze mýt v horním koši myčky nádobí.

UPOZORNĚNÍ: Některé tekutiny či potraviny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost. Doporučujeme nepoužívat pro potraviny teplejší než 45 stupňů, hrozí opaření. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Při ohřevu v mikrovlnné troubě musí být víčko otevřeno a pokrm před podáním nejprve promíchejte. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu před podáním dítěti. Víčko nasaďte na krabičku pouze pokud je obsah studený. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti.

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

 

 

Barva: modrá

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Věk: od 3 let, od 6 let

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz