Svačinový box střední + Nerezová termolahev 1l - set modrý/šedý

Set středního Svačinového boxu a Nerezové termolahve s brčkem za výhodnou cenu!

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

1 450 Kč
PŮVODNÍ CENA
1 229 Kč
1 015,70 Kč BEZ DPH

Pokud hledáte velkou lahev pro celodenní hydrataci a praktický variabilní box na každou svačinu, máme pro vás skvělý set oblíbené značky b.box!

 

Výhodný set se skládá ze 2 oblíbených produktů v kombinaci modré, šedé a zelené barvy!

 

Nerezová termolahev s brčkem - šedá/zelená  s praktickým silikonovým poutkem o objemu 1 litru, která udrží tekutiny studené až 46 hodin!

 

Střední svačinový box - modrý/zelený je krabička do které zabalíte nespočet různých druhů svačinek, díky jedné variabilní a dvě odděleným přihrádkám. Flexibilní silikonové těsnění umožní vložit do krabičky celý kus ovoce (např. jablko) nebo oblíbený muffin. Krabička má navíc i praktickou silikonovou rukojeť.

 

Set je vhodný nejen pro větší děti od 6 let, ale i dospělé! Nerezová termolahev a střední velikost boxu budou skvělým parťákem nejen na léto a prázdninové aktivity, ale také do školy, práce, na výlety, sport, dovolenou, prostě kamkoliv. Oblíbenou svačinu a dostatek tekutin, budete moct mít kdekoliv s sebou a navíc ve stylovém a praktickém provedení.

 

Údržba: Produkty před prvním a po každém použití rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným přípravkem na nádobí. Pro vyčištění brčka doporučujeme použít Sadu kartáčků na čištění. Nepoužívejte abrazivní prostředky na mytí nádobí, drátěnky nebo jiné hrubé prostředky, které mohou produkt poškrábat. Lze mýt v horním koši myčky, ale doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. 

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

Barva: modrá, zelená, šedá

Věk: od 3 let, od 6 let

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.

Sledujte b.box na Instagram, Facebook nebo na TikTok a neunikne vám žádná novinka od této značky.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz