Krabička na dudlík - modrá/šedá

Už žádné hledání ztracených dudlíků! S krabičkou na dudlíky budete mít hygienicky čistý dudlík vždy po ruce! 

Výrobce Melii
výrobce Melii
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

129 Kč
106,61 Kč BEZ DPH

Stále hledáte vhodné místo na uložení dudlíku, které navíc bude kdykoliv po ruce a udrží dudlík v čistotě? S hygienickým pouzdrem na dudlík kanadské značky Melii se již nemusíte bát ztracených nebo špinavých dudlíků. Krabička má držátko a tak ji můžete zavěsit na kočárek, tašku, batoh a mít tak čistý dudlík kdykoliv po ruce. Do krabičky je možné vložit jeden dudlík.

 

  • udrží dudlík hygienicky čistý a vždy po ruce
  • držátko na zavěšení
  • možné mýt v myčce (pouze v horním koši)

 

Materiál: ABS, PP, Silikon

Vyrobeno bez použití BPA, ftalátů, olova a PVC

Rozměry: 6,5 x 6,5 x 5,5 cm

Váha: 43g

 

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím umyjte ve vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, houbičky či drátěnky, které mohou produkt poškrábat. Lze umývat v horním koši myčky. 

UPOZORNĚNÍ: Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Není hračka! Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti a vyhoďte. 

 

 

Informace jak pečovat o produkty Melii

Barva: modrá, šedá

Materiál: ABS, polypropylen (PP), silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 měsíců, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců, od narození

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz