Snackle Box krabička na svačinu 1368 ml - šedá

Skvělá krabička pro všechny, malé i velké dobrodruhy, kteří milují svačiny na cestách!

Výrobce Melii
výrobce Melii
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

299 Kč
247,11 Kč BEZ DPH

Snackle Box kanadské značky Melii je ideálním společníkem pro dospělé a děti, kteří chtějí mít své oblíbené svačiny stále u sebe, v práci, ve škole, na výletě nebo cestách. Tato originální a variabilní krabička je inspirována designem náčiní pro rybaření. Díky 12 odděleným přihrádkám, tvořených odnímatelnými přepážkami, vytvoříte nespočet variací oblíbených dobrot, které můžete mít kdekoliv po ruce.

Krabička Snackle Box zajistí, že vaše oblíbené svačinky jsou pečlivě uspořádány a navíc snadno dostupné. Oddělené přihrádky zabránění nechtěnému míchání nebo pomačkání. Navíc odnímatelné přepážky umožní nespočet možných kombinací uložení, malé i větší svačiny. 

Pevná konstrukce a zavíratelné víčko udrží svačiny čerstvé a nepomíchané. Snackle box je ideální krabička pro cestování, rodinné výlety, pikniky, školní obědy a výlety autem. Zároveň poskytuje zábavnou formu servírování  dobrot pro vaše nejmenší.

 

  • Vhodné pro děti od 3 let
  • 12 individuálních oddílů na svačiny
  • 3 odnímatelné přepážky pro různé oblíbené dobroty
  • Snadné otevírání a zavírání = ideální i pro dětské ručičky
  • Lze mýt v myčce na nádobí (pouze v horním koši!)

 

Materiál: polypropylen (PP)

Vyrobeno bez použití BPA, ftalátů, olova a PVC

Rozměry: 23,8 x 17,2 x 5,2 cm

Objem: 12x 114ml, celkem 1368 ml

Váha: 324 g

 

Údržba: Produkty před prvním i po každém použití rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, houbičky či drátěnky, které mohou produkt poškrábat. Lze mýt v horním koši myčky. 

UPOZORNĚNÍ: Některé potraviny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. Nepatří do mrazničky ani mikrovlnné trouby!

 

 

Informace jak pečovat o produkty Melii

Barva: transparentní, šedá

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Věk: od 3 let, od 6 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz