Dětská koupací židlička 2v1 Charli Chair

Unikátní židlička do sprchy pro dítě zajistí pohodlí při koupání ve sprše vám i miminku.

Výrobce charli chair
výrobce charli chair
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

2 990 Kč
2 471,07 Kč BEZ DPH

Trápí vás bolavá kolena a záda z ohýbání nad vaničkou? Máme pro vás skvělého pomocníka od australské značky charli chair, díky které bude koupání miminek a batolat nebo i malých dětí s handicapem snadnější.

 

Výškově nastavitelná a polohovací dětská koupací židlička 2v1 vám nabídne pohodlí při mytí vašeho miminka. Sprchování a koupání bude hračka. Možnost umístění židličky do sprchového koutu a následný pobyt v páře ze sprchy ocení i rodiče astmatických dětí.

 

Proč je systém vlastně 2v1?

Protože můžete dítě jak sprchovat (po vyjmutí odtokové zátky), tak koupat (našroubování odtokové zátky zpět).

Tato unikátní dětská koupací židlička je vhodná pro rodiče, kteří preferují koupání/sprchování miminek a zůstat přitom stát ve vzpřímené poloze. Elegantní a lehký design vám umožňuje manévrovat se židličkou téměř bez námahy. 

 

Vhodné pro děti od narození. Sprchovací židlička je skvělým pomocníkem pokud máte problémy se zády a ohýbání Vám dělá potíže nebo i pro maminky po císařském řezu.

 

 • vhodné do sprchy či široké vany
 • lehký a elegantní hliníkový rám s ochranou proti korozi
 • snadný přístup k vypouštění vody
 • protiskluzový povrch sedáku a gumové nožky
 • 5bodové nastavitelné bezpečnostní pásy
 • sprchování je oproti koupání ekonomická varianta
 • vhodné pro děti od narození
 • nosnost do 17 kg
 • nezhorší vaše problémy se zády
 • polohovatelné sedátko
 • 3 úrovně nastavení výšky

 

Materiál: ABS, aluminium

Rozměry: 56 x 45 x 98 cm

Váha: 3,6 kg

 

Údržba: Plastové části otřete jemným čisticím nebo mýdlovým prostředkem a otřete vlhkým hadříkem. Pásy myjte v teplé mýdlové vodě. Opláchněte vodou, abyste odstranili zbytky mycího prostředku a nečistot. Následně osušte. Nepoužívejte drsné nebo abrazivní čisticí prostředky či bělidlo.  Pravidelně kontrolujte výrobek, zda nemá uvolněné šrouby, opotřebený nebo roztrhaný materiál či povolené švy. V případě potřeby namažte kovové části lehkým strojním olejem. Nemyjte žádné části v myčce nebo pračce. 

 

Varování: Vždy používejte bezpečnostní pásy, abyste předešli pádu dítěte. Nikdy nenechte dítě na židličky lézt. Musí být používáno pod dohledem dospělé osoby. Nikdy nenechávejte dítě samotné nebo v péči jiného dítěte, hrozí nebezpečí pádu či utonutí. Výrobek není bezpečnostní zařízení. Přestaňte výrobek používat, jakmile dítě začíná samo stát. Maximální nosnost dítěte 17 kg. Nikdy nemanipulujte s polohou či výškou pokud je dítě uvnitř. Hrozí nebezpeční pádu nebo převrácení. Nevystavujte produkt blízkosti ohně, vysokých teplot nebo slunci, může způsobit vyblednutí, zežloutnutí nebo deformaci dílů, které nejsou důvodem k reklamaci. 

 

Jak pečovat o produkt Charli Chair

Barva: bílá, černá, šedá

Materiál: ABS

Věk: od 3 měsíců, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců, od narození


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Související produkty