Trio kousátko růžové - blush

Vhodné pro všechny fáze prořezávání všech zoubků. Z barevné kolekce Blush

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

460 Kč
380,17 Kč BEZ DPH

Představujeme vám b.box Trio kousátko, které uleví bolavým dásním a zároveň stimuluje senzorické schopnostiTři texturovaná kousátka na šikovném kroužku nabízí dítěti výběr mezi dvěma silikonovými kousátky a dřevěným kousátkem. Kousátka jsou lehká a velmi dobře padnou do dětských ruček. Lze je používat samostatně nebo v setu na kroužku.

 

Kousátko bude dítě provázet od prořezávání prvních zoubků až k těm posledním. Měkký silikon je ideální pro první fáze prořezávání zoubků. Na kousátku vyrobeného ze středně tvrdého silikonu jsou výlisky a malé výstupky, aby s ním dítě dosáhlo dále do pusinky a ulevilo bolesti při prořezávání zoubků umístěných dále v pusince. Dřevěné kousátko je vyrobené z antibakteriálního bukového dřeva a je navrženo tak, aby bylo možné jej kousat až na zadních zubech.

 

  • Vhodné pro děti od 3 měsíců
  • Vhodné pro všechny fáze růstů zoubků - od prvního zoubku po stoličky
  • Různé textury a tvrdost kousátek
  • Praktický set na kroužku

 

Materiál: 2 kousátka - netoxický potravinářský silikon, 1 kousátko - bukové dřevo, kroužek - PP

Vyrobeno bez BPA, ftalátů a PVC

 

Údržba: Před prvním i po každém použitím umyjte ve vodě jemným přípravkem na mytí nádobí (vyjma dřevěné části). Pečlivě opláchněte a osušte. Silikonová kousátka lze je mýt horním koši myčky či sterilizovat. Antibakteriální dřevěné kousátko otřete vlhkým hadříkem a osušte. Před prvním a každým dalším použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku. Zkontrolujte jemným tahem a kroužením, zda je silikon v pořádku. Při známkách poškození nedávejte dítěti, odstraňte z jeho dosahu a vyhoďte.

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

Materiál: dřevo, silikon

Věk: od 4 měsíců, od 6 měsíců

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.

Sledujte b.box na Instagram, Facebook nebo na TikTok a neunikne vám žádná novinka od této značky.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz