Miska na svačinu s počítadlem 200 ml - mátově zelená

Zábavná mistička na svačinu a zároveň zábavná hračka = vaše dítě se může bavit točením, počítáním a hraním s různobarevnými korálky připevněnými kolem víčka. 

Výrobce Melii
výrobce Melii
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

199 Kč
164,46 Kč BEZ DPH

Vyladěná miska svačinu, která funguje i jako zábavná hračka pro malé neposedy! Vaše dítě se může bavit točením, počítáním a hraním si různobarevnými kuličkami připevněnými k nádobce. Rukojeť je navržená přesně pro malé ručičky a povzbuzuje malé děti k samostatnosti. Měkké a flexibilní víčko nedovolí křupkám, piškotům a drobnému ovoci, aby se rozkutáleli po podlaze i když se se Vaše dítě bude otáčet nádobou dnem vzhůru. Mistička má pro jistotu i druhé víčko, které udrží i drobečky a díky tomu i ideální i na výlety a cesty mimo domov.  Miska bude od teď vaším skvělým pomocníkem doma i na cestách! 

 

Vhodné pro děti od 12 měsíců.

 

  • skvělá na cesty i doma
  • barevné kuličky děti mohou počítat, učit se barvy nebo se jen bavit točit dokola
  • dvě víčka
  • měkké víčko s otvorem podporuje děti samostatně se obsloužit
  • víčko s barevnými kuličkami udrží drobečky a je vhodné na cestování
  • rukojeť pro malé ručičky
  • snadno se čistí - korálky lze vyjmout 
  • možné mýt v myčce (pouze v horním koši)

 

Materiál: PP, ABS, Silikon, Nylon

Vyrobeno bez použití BPA, ftalátů, olova a PVC

Rozměry: 12,5 x 9, 4 x 7,5 cm

Objem: 200 ml

Váha: 102 g

 

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, houbičky či drátěnky, které mohou produkt poškrábat. Lze umývat v horním koši myčky. 

UPOZORNĚNÍ: Některé potraviny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. Nepatří do mrazničky ani mikrovlnné trouby.

 

 

Informace jak pečovat o produkty Melii

 

Barva: fialová, zelená, žlutá

Materiál: ABS, nylon, polypropylen (PP), silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz