Skleněná nádoba na oběd se silikonovým pouzdrem 740 ml - růžová

Skleněná krabička pro děti i dospěláky na svačinu či oběd se stane vaším věrným pomocníkem pro pravidelné stravování.

Výrobce Melii
výrobce Melii
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

439 Kč
362,81 Kč BEZ DPH

Skleněný Bento box značky Melii je ideální krabičkou na oběd či svačinu do školy či do práce. Tato krabička je vyrobena z borosilikátového skla, které je odolnější vůči tepelnému šoku než běžné sklo. Krabička je dělená na 2 části a je vhodná do myčky nádobí, mrazáku, mikrovlnné trouby a trouby. Pro další vrstvu ochrany má skleněná část krabičky z vnější části barevný silikonový obal, který snižuje pravděpodobnost rozbití.

Díky silikonovému těsnění je víko vzduchotěsné a nepropustné. Víko tak uchová jídlo déle čerstvé, zabrání přemražení, rozlití a znečištění lednice nebo tašky při přenášení (není vhodné přenášet tekutiny).

Tato vychytaná krabička má 2 části, hlavní část o objemu 440 ml a menší část 300 ml.  Krabičku využijete při přípravě oblíbených obědů či svačin, jak na doma, tak na cestách či do práce!

 

  • Vhodné pro děti od 3 let
  • Vyrobeno z borosilikátového skla, které je odolnější vůči tepelnému šoku
  • Sklo je přírodní, ekologicky šetrný a recyklovatelný materiál
  • Vzduchotěsné a nepropustné víko
  • 100% bezpečné pro potraviny, neporézní a bez škodlivých chemikálií
  • Vhodné do mrazáku, mikrovlnné trouby, trouby a myčky nádobí
  • Víko vhodné pro děti = mohou snadno otevřít

 

Materiál: sklo, PP, silikonové těsnění

Vyrobeno bez použití BPA, ftalátů, olova a PVC

Objem: celá krabička 740 ml/ oddělné části 440 ml a 300 ml

Rozměry: 21 x 16 x 7 cm

Váha:  785 g

 

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, houbičky či drátěnky, které mohou některé části produktu poškodit. Lze umývat v horním koši myčky.

Důležité instrukce k použití v mrazničce: Je možné používat v mrazáku, ale v případě skleněných nádob je třeba dodržet správný postup a všeobecná pravidla při mrazení potravin! Při nedodržení správného postupu může dojít k prasknutí, které není výrobní vadou výrobku. Naplňte maximálně ze 2/3, aby kapalné nebo polotekuté látky měli prostor se rozpínat a dózičku umístěte v mrazničce tak, aby stála vodorovně. V ideálním případě nechte zmrznout bez víčka či s pootevřeným víčkem, abyste zamezili expanzi obsahu a tlaku na materiál, který by mohl prasknout. Po vyndání z mrazničky nechte povolit v lednici nebo při pokojové teplotě. Pokud by došlo k rychlé změně teploty, může dojít k prasknutí či rozbití.

UPOZORNĚNÍ: Některé potraviny mohou způsobit zabarvení částí produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Není vhodné přenášet tekutiny. Před každým použitím výrobek zkontrolujte a při prvních známkách poškození nebo oslabení vyhoďte! Při ohřevu v mikrovlnné troubě vždy nechte okryté víčko. Víčko a silikon nepatří do trouby. Jídlo po ohřevu nejprve promíchejte a vždy zkontrolujte teplotu pokrmu před podáním dítěti! Při použití v mrazničce je nutné dodržovat pokyny k použití skla v mrazničce, aby nedošlo poškození či rozbití. 

 

 

Informace jak pečovat o produkty Melii

Barva: růžová

Materiál: polypropylen (PP), silikon, sklo

Věk: od 3 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz