Svačinový box malý - emerald forest

Malá krabička na svačinu do každé kabelky či batohu, díky které budeme mít oblíbené dobroty vždy po ruce!

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost 2 týdny
počet kusů   KUS

340 Kč
280,99 Kč BEZ DPH

Malý svačinový box pro děti i dospělé od oblíbené australské značky b.box vám zjednoduší a zpříjemní čas na svačinu nebo přesnídávku. Vzhledem jeho velikosti ho můžete vzít s sebou prakticky kamkoliv a být tak vždy vyzbrojení až na bříška zaútočí hlad.

 

Díky flexibilnímu víčku na jedné straně můžete do krabičky vložit celý kus ovoce (např. jablko) a do druhé třeba i jogurt nebo pyré (nikoliv tekutiny). Jednoduché otevírání umožní dětem samostatně se obsloužit.

 

  • Vhodné pro děti od 3 let
  • 2 oddělené přihrádky
  • Snadné otvírání podporuje samostatnost dětí
  • Flexibilní silikonové těsnění vhodné pro uložení ovoce
  • Lze mýt v horním koši myčky

 

Materiál: krabička a víčko - polypropylen (PP), těsnění - silikon

Vyrobeno bez BPS, PVC, BPA a ftalátů

Rozměry: 11 x 16,5  x 5,7 cm

Objem: 350 ml

Váha: 160 g

 

Údržba: Produkty před prvním a každým dalším použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte v teplé vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky na mytí nádobí, drátěnky nebo jiné hrubé prostředky, které mohou produkt poškrábat. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Lze mýt v myčce, pouze v horním koši!

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte pro potraviny teplejší než 45 stupňů. Není určeno pro tekutiny. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Při ohřevu v mikrovlnné troubě musí být víčko otevřeno. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu před podáním dítěti. Některé potraviny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. Nepatří do trouby nebo mrazničky.

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

Tipy "5x co NEdělat se svým svačinovým boxem" naleznete na našem blogu. 

 

Barva: zelená

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Velikost: malá

Věk: od 3 let

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz