Silikonová krabička na svačinu s víčkem Žralok - 350 ml

Silikonová krabička v designu zvířátek je skvělé zpestření každodenního svačinek.

Výrobce Melii
výrobce Melii
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

339 Kč
280,17 Kč BEZ DPH

Silikonová miska s víčkem v designu zvířátka v moderních barvách kanadské značky Melii udělá svačinky pro vaše děti tak zábavné a navíc stylové! Vzduchotěsné a nepropustné víčko zajistí čerstvost a umožní krabičku bezpečně přenášet bez nepořádku. Jednoduše odšroubujte víčko a děti si tak vychutnají oblíbené svačinky kdykoliv doma, na cestách či ve škole.

 

Mistička s víčkem jsou vyrobené z vysoce kvalitního potravinářského silikonu, který je tak lehký a odolný a velmi snadno se čistí. Design víčka s roztomilým a hravým motivem si vaše děti hned oblíbí.

 

Vhodné pro děti od 3 let.

 

  • roztomilý design zvířátek v moderních barvách
  • vzduchotěsné, těsnící a netekoucí víčko
  • flexibilní, odolný a lehký materiál
  • vhodné do myčky (mýt pouze v horním koši)
  • vhodné do mrazničky

 

Materiál: Silikon, Nylon

Barva: modrá, zelená

Materiál: nylon, silikon

Věk: od 3 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Související produkty