Slavíme 13. narozeniny!


Mimmo slaví 13. narozeniny!

Je to neuvěřitelné, ale je to tak - mimmo slaví své 13. narozeniny! A byl to opravdu divoký rok plný změn, novinek, nějakého toho karambolu, ale také úspěchů.

Nejčerstvější novinkou je, že jsme do našeho týmu přibrali dvě nové kolegyně - Ninu a Andreu. Tímto je srdečně vítáme a těšíme se na spolupráci! A ještě před nimi jsme posílili náš tým o Markétu.

Během tohoto roku jsme se letošního únoru zúčastnili veletrhu Prodítě, který nás nabil energií, ale také nám nějakou tu energii vzal. Ale to k takovým akcím patří a rozhodně nelitujeme naší účasti a jsme doteď nesmírně vděční, že jste nás tak hojně u stánku navštěvovali.

Také jsme se pustili do transformace našeho e-shopu. I když se nám to napoprvé úplně nepovedlo, nyní to doháníme a máte se opravdu na co těšit! Především na mnohem komfortnější zážitek z nakupování.

Do našeho portfolia jsme přidali dvě nové značky - kanadskou Melii s roztomilým dětským sortimentem ke stravování a australskou charli chair s jejich jedinečnou koupací židličkou.

Na sociálních sítích jsme také slavili úspěchy. Profil b.box dosáhl jubilejních 20 000 followerů a jsme jen kousek od dalšího milníku - 25 000! Účet mimmo překonal hranici 14 000 followerů a blížíme se k 15 000.

Chystáme pro vás spoustu nových produktů, vychytávek, speciální podcasty a nové lifestylové fotografie. S novými kolegyněmi se posuneme zase o level výš!

V rámci oslav si můžete do čtvrtka užít ve spolupráci s naší narozeninovou ambasadorkou Hankou (@hanka_rainbow_fairy) slevový kód na 15 % ve znění hanka15. A od pátku do pondělí se u této úžasné influencerky těšte na báječnou soutěž!

Děkujeme všem za přízeň a podporu během těchto 13 let.

Těšíme se na další společné roky plné radosti, inspirace a krásných zážitků s mimmo!

 

 

 

Ukázat všechny články

Komentáře

Zatím žádné komentáře


Váš komentář