Nerezová termolahev s brčkem 1l - fialová

Stylová termolahev v moderních barvách pro celodenní hydrataci pro větší děti a dospělé.

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

990 Kč
818,18 Kč BEZ DPH

Díky termolahvi od značky b.box bude zajištění celodenní hydratace kdekoliv na cestách, ve škole či výletech do přírody snazší a navíc stylové! Větší odolná litrová izolovaná termolahev na pití je designéry navržená speciálně pro velké děti i dospělé.

 

Třívrstvé izolační superschopnosti termolahve udrží tekutiny chladné po dobu až 46 hodin! Lze použít s teplými i studenými tekutinami. Do termolahve nepatří z bezpečnostních důvodů vařící/horké a perlivé nápoje - vždy zkontrolujte teplotu nápoje před podáním dítěti.

 

  • Vhodné pro děti od 6 let i dospělé
  • Celodenní hydratace díky většímu 1l objemu
  • Široký otvor pro snadné plnění
  • Moderní a nadčasový design a barvy
  • Izolační třívrstvá nerezová ocel
  • Odklápěcí horní pítko pro pití s nerezovým brčkem uvnitř
  • Odolná a flexibilní rukojeť pro snadné přenášení na cestách
  • Netekoucí při zavřeném víčku
  • Udrží tekutiny studené až 46 hodin

 

Tip: V létě do lahve vložte kostky ledu a budete mít na cestách chlazený nápoj pro osvěžení.

 

Materiál: lahev, brčko uvnitř lahve- nerezová ocel; víčko a vnější brčko - PP (polypropylen) a TPE (termoplastický elastomer); rukojeť - silikon

Neobsahuje BPA, BPS, ftaláty ani PVC

Rozměry:  12,6 x 9,7 x 25,8 cm

Objem: 1000 ml

Váha: 470 g

 

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, drátěnky či kartáčky, které mohou produkt poškodit. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Pro čištění brčka doporučujeme použít Sadu kartáčků na čištění. Lze mýt v horním koši myčky, ale doporučujeme pouze ruční mytí.

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte s kyselými tekutinami, může dojít ke korozi materiálu. Některé tekutiny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Do termosky nepatří z bezpečnostních důvodů vařící/horké a perlivé nápoje. Pokud používáte termolahev na teplé nápoje, buďte opatrní při otevírání, neboť tekutina může lehce vystříknout. Vždy zkontrolujte teplotu nápoje před podáním dítěti! Nepoužívejte brčka na džusy s dužinou. Není vhodné pro děti mladší 3 let. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. Neponechávejte na přímém slunci nebo u zdroje tepla. Nepatří do mrazničky ani mikrovlnné trouby.

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

Barva: fialová

Materiál: TPE (termoplastický elastomer), nerezová ocel, polypropylen (PP), silikon

Velikost: velká

Věk: od 6 let

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz