Svačinový box malý - lilac pop

Malá krabička na svačinu do každé kabelky či batohu, díky které budeme mít oblíbené dobroty vždy po ruce!

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

340 Kč
280,99 Kč BEZ DPH

Malý svačinový box pro děti i dospělé od oblíbené australské značky b.box vám zjednoduší a zpříjemní čas na svačinu nebo přesnídávku. Vzhledem jeho velikosti ho můžete vzít s sebou prakticky kamkoliv a být tak vždy vyzbrojení až na bříška zaútočí hlad.

 

Díky flexibilnímu víčku na jedné straně můžete do krabičky vložit celý kus ovoce (např. jablko) a do druhé třeba i jogurt nebo pyré (nikoliv tekutiny). Jednoduché otevírání umožní dětem samostatně se obsloužit.

 

  • Vhodné pro děti od 3 let
  • 2 oddělené přihrádky
  • Snadné otvírání podporuje samostatnost dětí
  • Flexibilní silikonové těsnění vhodné pro uložení ovoce
  • Lze mýt v horním koši myčky

 

Materiál: krabička a víčko - polypropylen (PP), těsnění - silikon

Vyrobeno bez BPS, PVC, BPA a ftalátů

Rozměry: 11 x 16,5  x 5,7 cm

Objem: 350 ml

Váha: 160 g

 

Údržba: Produkty před prvním a každým dalším použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte v teplé vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky na mytí nádobí, drátěnky nebo jiné hrubé prostředky, které mohou produkt poškrábat. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Lze mýt v myčce, pouze v horním koši!

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte pro potraviny teplejší než 45 stupňů. Není určeno pro tekutiny. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Při ohřevu v mikrovlnné troubě musí být víčko otevřeno. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu před podáním dítěti. Některé potraviny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. Nepatří do trouby nebo mrazničky.

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

Tipy "5x co NEdělat se svým svačinovým boxem" naleznete na našem blogu. 

Barva: fialová, zelená

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Velikost: malá

Věk: od 3 let

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz