Svačinový box velký + Nerezová termolahev 1l - set modrý/žlutý

Set velkého Svačinového boxu a Nerezové termolahve s brčkem za výhodnou cenu!

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

1 540 Kč
PŮVODNÍ CENA
1 299 Kč
1 073,55 Kč BEZ DPH

Hledáte velkou lahev pro celodenní hydrataci, která bude ladit s boxem, který je dostatečně velký na celodenní svačinu? Máme pro vás výhodný set od legendární značky b.box!

 

Výhodný set se skládá ze 2 oblíbených produktů v kombinaci modré, žluté a šedé barvy!

 

Nerezová termolahev s brčkem - světle modrá/žlutá s praktickým silikonovým poutkem o objemu 1 litr, která udrží tekutiny studené až 46 hodin!

 

Velký svačinový box - žlutý/šedý je dostatečně velká variabilní krabička do které zabalíte občerstvení na celý den nebo svačinu na výlety s rodinou. Větší prostor s pohyblivým sendvičovým víčkem a ukrytým chladivým sáčkem je ideální místo na sendvič, 2 menší přihrádky na jakýkoliv snack a jedna dlouhá přihrádka s posuvným rozdělovačem, který lze vyjmout a hned máte místo na tortilu či celý banán. Flexibilní silikonové těsnění umožní vložit do krabičky celý kus ovoce (např. jablko) nebo oblíbený muffin. Krabička má navíc i praktickou silikonovou rukojeť.

 

Náš tip: Větší prostor boxu můžete doplnit dalšími vychytávkami od b.box pasujícími do boxu, a to Silikonovou kapsu nebo Krabičkou na oběd 400 ml nebo doplnit o Mini lžičky a Mini vidličky.

 

Set je vhodný nejen pro větší děti od 6 let, ale i dospělé! Nerezová termolahev a velký box využijete nejen na léto a prázdninové aktivity, ale také do školy, do práce na oběd, na výlety, sport, dovolenou, prostě kamkoliv. Oblíbenou svačinu a dostatek tekutin, budete moct mít kdekoliv s sebou a navíc ve stylovém a praktickém provedení.

 

Údržba: Produkty před prvním a po každém použití rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným přípravkem na nádobí. Pro vyčištění brčka doporučujeme použít Sadu kartáčků na čištění. Nepoužívejte abrazivní prostředky na mytí nádobí, drátěnky nebo jiné hrubé prostředky, které mohou produkt poškrábat. Lze mýt v horním koši myčky, ale doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. 

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

Barva: modrá, šedá, žlutá

Věk: od 3 let, od 6 let

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.

Sledujte b.box na Instagram, Facebook nebo na TikTok a neunikne vám žádná novinka od této značky.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz