Hrneček s brčkem a počítadlem 340 ml - modrý

Stylový hrneček s brčkem a zároveň zábavná hračka = vaše dítě se může bavit točením, počítáním a hraním s různobarevnými korálky připevněnými kolem víčka. 

Výrobce Melii
výrobce Melii
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

219 Kč
180,99 Kč BEZ DPH

Vyladěný hrneček s brčkem pro všechny malé neposedy! Hrneček s brčkem nebo malá hračka? V hrnečku od značky Melii najdou vaše děti oboje - zábavu jim poskytnou malé kuličky po krajích hrnečku, se kterými lze točit nebo je počítat. Hrneček poslouží doma i na cestách, lehce padne do dětských ručiček a objem 340ml je právě tak akorát, aby poskytl dostatečnou hydrataci a hrneček s nápojem nebyl příliš těžký.

 

Vhodné pro děti od 12 měsíců.

 

  • Skvělý na cesty i na doma
  • Více než jen hrneček: děti baví točit kuličkami kolem dokola, učit se barvy a počítat kuličky
  • Netekoucí
  • Víčko ochrání vršek brčka od nečistot
  • Kuličky lze z hrnečku sundat

 

Materiál: PP, ABS, Silikon

Vyrobeno bez použití BPA, ftalátů, olova a PVC

Rozměry: 15,2 x 10, 4 x 10,4 cm

Objem: 340 ml

Váha: 122 g

 

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, houbičky či drátěnky, které mohou produkt poškrábat. Lze umývat v horním koši myčky. Ujistěte se, že je brčko ve správné poloze, abyste eliminovali případné zablokování víčka při zavírání hrnečku. Brčko pravidelně čistěte vhodným kartáčkem.

UPOZORNĚNÍ: Některé tekutiny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Nepoužívejte pro tekutiny teplejší než 45 stupňů nebo perlivé nápoje. Nepoužívejte brčka na džusy s dužinou nebo na instantní kojenecká mléka. Brčko není určeno pro děti mladší 6 měsíců. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Nikdy nepoužívejte brčko jako dudlík. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. Neponechávejte na přímém slunci nebo u zdroje tepla. Nepatří do mrazničky ani mikrovlnné trouby.

 

 

Informace jak pečovat o produkty Melii

Barva: modrá

Materiál: ABS, polypropylen (PP), silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz