Sport lahev na pití 450 ml - modrá/zelená

Lehká láhev na pití se silikonovou savičkou a barevnou ochranou dna.

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

450 Kč
371,90 Kč BEZ DPH

Už jsou velcí na hrníček s brčkem a malá lahvička nezažene jejich žízeň? Australská značka b.box má pro ně bezvadnou ergonomickou lahvičku s trojúhelníkovou základnou, poutkem a silikonovým pítkem! Do školky i do školy, na hřiště i na výlety, tuto lehkou tritanovou lahvičku můžete mít všude s sebou. Pítko lahvičky stačí jen zmáčknout mezi rty a lehce sát. Víčko lahvičky je opatřené tlačítkem, po zmáčknutí se víčko snadno odklopí. 

 

Rodiče ocení hygienické uzavírání víčka. Lahvička, pokud je zavřená, je netekoucí. Flexibilní silikonové držátko je pro děti skvělé, ať už nesou lahvičku do školy nebo na trénink. Lahvička je vyrobena z Tritanu™, je tedy lehká a odolná. Minimum komponentů umožňuje lahev snadno čistit.

 

Ke Sport lahvi můžete koupit náhradní savičky a náhradní gumičky.

 

  • Vhodné pro děti od 3 let
  • Ergonomický tvar pro snadný úchop
  • Uzavíratelné víčko
  • Silikonová savička
  • Odnímatelný barevný dolní kryt
  • Vhodná velikost do postranní kapsy školních batohů
  • Široký plnící otvor (možno vložit i kostku ledu)
  • Jednoduché rozložení na jednotlivé díly usnadní mytí
  • Lze mýt v horním koši myčky

 

Materiál: lahev - Tritan™;  dolní kryt a víčko - PP (polypropylen); savička a rukojeť – silikon;

Neobsahuje BPA, BPS, ftaláty ani PVC 

Rozměry: 19,5 x 7 x 7,335 cm

Objem: 450 ml 

Váha: 175 g

 

Údržba: Produkty před prvním a každým dalším použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte v teplé vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky na mytí nádobí, drátěnky nebo jiné hrubé prostředky, které mohou produkt poškrábat. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Pro čištění savičky doporučujeme použít Sadu kartáčků na čištění. Lze mýt v horním koši myčky. Savičku měňte dle potřeby, doporučujeme měnit alespoň 1x za 3-6 měsíců.

UPOZORNĚNÍ: Některé tekutiny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Nepoužívejte pro tekutiny teplejší než 45 stupňů, perlivé nápoje, džusy s dužinou nebo na instantní kojenecká mléka. Není vhodné pro děti mladší 3 let. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. Neponechávejte na přímém slunci nebo u zdroje tepla. Nepatří do mrazničky ani mikrovlnné trouby.

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

 

Chcete ještě více informací? Naši malí testeři a testerky vyzkoušeli lahvičky v praxi. Jak se dětem z lahvičky pije a jaký mají na lahvičku názor naši nejmenší si přečtěte v blogu.

Barva: modrá, zelená

Materiál: TPE (termoplastický elastomer), polypropylen (PP), silikon, tritan

Velikost: střední

Věk: od 3 let

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz